Dětská vánoční sada bylinné kosmetiky

Dětská vánoční sada bylinné kosmetiky

ID zboží: 1010

Vánoční kosmetická krabička pro děti Úplná novinka v naší nabídce – bylinná kosmetika pro malé i větší děti. V krabičce najdete masti, oleje a koupel, které blahodárně působí na dětskou pokožku. Masti příznivě působí na problematickou, zarudlou a podrážděnou kůži. Přispívají k hydrataci a revitalizaci dětské pokožky.

Cena: 649,00 Kč 

Běžná cena: 649,00 Kč

Popis:

Vánoční kosmetická krabička pro děti

Úplná novinka v naší nabídce – bylinná kosmetika pro malé i větší děti. V krabičce najdete masti, oleje a koupel, které blahodárně působí na dětskou pokožku. Masti příznivě působí na problematickou, zarudlou a podrážděnou kůži. Přispívají k hydrataci a revitalizaci dětské pokožky.

Oleje přispívají k regeneraci kůže a k jejímu zklidnění zejména při podráždění a sklonu k opruzení, používají se i na zklidňující obklady. Bylinná koupel má blahodárný účinek na kvalitu a vzhled pokožky. Přispívá k hydrataci a pružnosti kůže, podporuje revitalizační efekt, zklidňuje podrážděnou pokožku. Koupel je vhodná i pro ošetření vlasů a pokožky ve vlasech.

 

Krabička obsahuje

  • čtyřkvětová mast pro děti 50 ml
  • měsíčková mast pro děti 50 ml
  • měsíčkový olej 50 ml
  • dětská přírodní koupel 250 ml
  • lopuchový olej 200 ml

 

Výroba dětské kosmetiky

Dětskou kosmetiku vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. Kosmetika je vyrobena z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Běžná cena: 649,00 Kč
Cena: 649,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 590 e-shop systém banan.cz