Pro absolutní obranu

Pro absolutní obranu

ID zboží: 1011

Vánoční krabička pro absolutní obranu Nejúčinnější zbraní v boji proti nemocem je přirozená obranyschopnost. Předpokladem jejího správného fungování je pročištěné tělo a dobrý psychický stav. Právě tyto mety Vám pomůže pokořit naše bylinná kúra z čertova kořene, břízy, ořešáku a vřesu.

Cena: 549,00 Kč 

Běžná cena: 549,00 Kč

Popis:

Vánoční krabička pro absolutní obranu

Nejúčinnější zbraní v boji proti nemocem je přirozená obranyschopnost. Předpokladem jejího správného fungování je pročištěné tělo a dobrý psychický stav. Právě tyto mety Vám pomůže pokořit naše bylinná kúra z čertova kořene, břízy, ořešáku a vřesu.

 

Krabička obsahuje

- Břízu (P2)

- Eleuterokok - čertův kořen  T6)

- Ořešák americký (P 38)

- Vřes (P48)

 

Užívání

Současně kapat eleuterokok, břízu, po využití lahvičky břízy vezmete ořešák a pokračujete v užívání s eleuterokokem, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití ořešáku vezmete nakonec vřes a vše doužívat. 
 

Výroba tinktur

Tinktury vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Běžná cena: 549,00 Kč
Cena: 549,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 590 e-shop systém banan.cz