Pro babičku

Pro babičku

ID zboží: 1012

Vánoční krabička pro babičku Bylinné a pupenové výtažky této kúry mají blahodárné účinky na ženské ústrojí, harmonizují organismus a posilují jeho obranyschopnost. Pupenové výtažky čistí tělo přirozenou cestou. Posilují obranné systémy, blahodárně ovlivňují sliznice a kůži, tonizují organismus, přispívají k jeho zotavení.

Cena: 529,00 Kč 

Běžná cena: 529,00 Kč

Popis:

Vánoční krabička pro babičku

Bylinné a pupenové výtažky této kúry mají blahodárné účinky na ženské ústrojí, harmonizují organismus a posilují jeho obranyschopnost. Pupenové výtažky čistí tělo přirozenou cestou. Posilují obranné systémy, blahodárně ovlivňují sliznice a kůži, tonizují organismus, přispívají k jeho zotavení.

 

Krabička obsahuje

- Bříza (P2)

- Vřes - pcháč - měsíček (T 44)

- Eleutererolok (T6)

- Černý rybíz - maliník (P10)

 

Užívání

Současně užívat vřes-pcháč-měsíček, eleuterokok a břízu, po využití lahvičky břízy vezmeme černý rybíz-maliník a vše doužívat.

Po skončení poslední lahvičky lze kúru zopakovat nebo napište aktuální stav, případné změny či reakce a podle toho vám paní magistra stanoví další postup. Napsat lze na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu.

 

Výroba tinktur

Tinktury vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Běžná cena: 529,00 Kč
Cena: 529,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 590 e-shop systém banan.cz