Pro dědečka

Pro dědečka

ID zboží: 1013

Vánoční krabička pro dědečka Není tajemstvím, že onemocnění prostaty přináší do života muže tělesnou i duševní nepohodu. Řešení se ukrývá v této dárkové krabičce. Kúra z vrbky, topolu, olše a břízy působí blahodárně na správných místech a pomůže Vám v boji nejen s nočním vstáváním. Kúra je dobrým prostředkem pro udržení zdravého stavu a funkce prostaty.

Cena: 529,00 Kč 

Běžná cena: 529,00 Kč

Popis:

Vánoční krabička pro dědečka

Není tajemstvím, že onemocnění prostaty přináší do života muže tělesnou i duševní nepohodu. Řešení se ukrývá v této dárkové krabičce. Kúra z vrbkytopoluolše břízy působí blahodárně na správných místech a pomůže Vám v boji nejen s nočním vstáváním. Kúra je dobrým prostředkem pro udržení zdravého stavu a funkce prostaty. 

 

Krabička obsahuje

- Bříza (P2)

- Vrbka (T43)

- Topol (T42)

- Olše (P36)

Užívání

Současně kapat topol, vrbka, bříza, po využití lahvičky břízy vezmete olši a vše doužívat. 
Po skončení poslední lahvičky lze kúru zopakovat.

 

Výroba tinktur

Tinktury vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Běžná cena: 529,00 Kč
Cena: 529,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 590 e-shop systém banan.cz