Na povánoční hubnutí

Na povánoční hubnutí

ID zboží: 1015

Krabička na povánoční hubnutí Vánoce jsou obdobím klidu, míru, dobrého jídla a pití. Užijte si těchto radostí dosyta. V novém roce pak vyměňte pocity viny a diety za kúru z brodeckého ortislimu, maté, břízy a jalovce. Účinná kombinace bylin Vám pomůže očistit organismus a zredukovat přebytečná kila. Kúra pro podporu snižování nadváhy. Stimuluje funkci jater, ledvin a střev, přispívá ke štěpení cukrů a tuků, ke zdravému trávení a vyprazdňování. Posiluje organismus, chrání srdce a cévy.

Cena: 529,00 Kč 

Běžná cena: 529,00 Kč

Popis:

Krabička na povánoční hubnutí

Vánoce jsou obdobím klidu, míru, dobrého jídla a pití. Užijte si těchto radostí dosyta. V novém roce pak vyměňte pocity viny a diety za kúru z brodeckého ortislimu, maté, břízy a jalovce. Účinná kombinace bylin Vám pomůže očistit organismus a zredukovat přebytečná kila. Kúra pro podporu snižování nadváhy. Stimuluje funkci jater, ledvin a střev, přispívá ke štěpení cukrů a tuků, ke zdravému trávení a vyprazdňování. Posiluje organismus, chrání srdce a cévy.

 

Krabička obsahuje

- Brodecký ortislim (T2)

- Maté (T25)

- Bříza (P2)

- Jalovec (P15)

 

Užívání

Současně užívat Brodecký ortislim, maté, břízu, po využití lahvičky břízy vezmete jalovec a vše doužívat. 

 

Výroba tinktur

Tinktury vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Běžná cena: 529,00 Kč
Cena: 529,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 590 e-shop systém banan.cz