Pro krásné vlasy

Pro krásné vlasy

ID zboží: 1017

Vánoční krabička pro krásné vlasy Říká se, že vlasy jsou korunou naší krásy. Ne však, pokud trpí vypadáváním a lupy. Kúra z lichořeřišnice, penízovky, břízy a směsi černý rybíz-borovice-vinná réva Vám pomůže uzdravit pokožku hlavy. Právě ta má totiž na vzhled vlasů ten největší vliv. Kúra blahodárně působí na vzhled a kvalitu pokožky. Podporuje detoxikační procesy, přispívá k udržování normální buněčné funkce. Výborných výsledků bylo dosaženo např. při výskytu lupů.

Cena: 529,00 Kč 

Běžná cena: 529,00 Kč

Popis:

Vánoční krabička pro krásné vlasy

Říká se, že vlasy jsou korunou naší krásy. Ne však, pokud trpí vypadáváním a lupy. Kúra z lichořeřišnice, penízovky, břízy a směsi černý rybíz-borovice-vinná réva Vám pomůže uzdravit pokožku hlavy. Právě ta má totiž na vzhled vlasů ten největší vliv. Kúra blahodárně působí na vzhled a kvalitu pokožky. Podporuje detoxikační procesy, přispívá k udržování normální buněčné funkce. Výborných výsledků bylo dosaženo např. při výskytu lupů.

 

Krabička obsahuje

- Bříza (P2)

- Lichořeřišnice (T21)

- Penízovka (T35)

- Černý rybíz - borovice - vinná réva (P9)

 

Užívání

Současně užívat lichořeřišnici, penízovku, břízu, po využití lahvičky břízy vezmete směs černý rybíz-borovice-vinná réva a vše doužívat. 

 

Výroba tinktur

Tinktury vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Běžná cena: 529,00 Kč
Cena: 529,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 590 e-shop systém banan.cz