Na imunitu

Na imunitu

ID zboží: 1018

Vánoční krabička na imunitu Letošní zimu si na Vás kašel ani rýma nepřijdou. Do boje proti všudypřítomným bacilům se s Vámi staví bříza, schizandra, maralí kořen a ořešák. Bylinná kúra, která podpoří Vaši imunitu a poskytne jí neviditelné přírodní brnění. Kúra je zaměřena na posílení organismu a na stimulaci jeho obranného systému. Je to prostředek prospěšný obzvláště v obdobích zvýšené aktivity mikrobů. Pro zvýšení činnosti imunitního systému.

Cena: 559,00 Kč 

Běžná cena: 559,00 Kč

Popis:

Vánoční krabička na imunitu

Letošní zimu si na Vás kašel ani rýma nepřijdou. Do boje proti všudypřítomným bacilům se s Vámi staví bříza, schizandra, maralí kořen a ořešák. Bylinná kúra, která podpoří Vaši imunitu a poskytne jí neviditelné přírodní brnění. Kúra je zaměřena na posílení organismu a na stimulaci jeho obranného systému. Je to prostředek prospěšný obzvláště v obdobích zvýšené aktivity mikrobů. Pro zvýšení činnosti imunitního systému.

 

Krabička obsahuje

 

- Bříza (P2)

- Schizandra čísnká (T38)

- Leuzea - Maralí kořen (T24)

- Ořešák královský (P37)

Užívání

Současně budete kapat schizandru, leuzeu a břízu. Po využívání břízy nasadit ořešák a doužívat.

 

Výroba tinktur

Tinktury vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů a bylin na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách. 

 

Běžná cena: 559,00 Kč
Cena: 559,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 590 e-shop systém banan.cz