Bachovy esence - Rescue remedy noční perly Night 28ks

Bachovy esence - Rescue remedy noční perly Night 28ks

ID zboží: 108

DOPLNĚK STRAVY

Originální RESCUE Night® gelové perly pro klidný spánek. 

obsah balení: 28 gelových perel

Cena: 359,00 Kč 

Běžná cena: 379,00 Kč

Popis:

Gelové perly z rybího tuku se díky svému složení snadno rozpouštějí v ústech a mají rychlý nástup účinků. Tím je především značná úleva od stresu, nervozity nebo úzkostí. Gelové perly poskytnou úlevu vaší mysli a pomohou celému tělu odbourávat vliv a následky negativního působení při zátěžových situacích. Perly jsou složeny z rostlinných macerátů z devaterníku, netýkavky a dalších osvědčených bylin a rostlin. Jejich kombinace dopomáhá k harmonizaci těla i mysli. Gelové perly při akutních úzkostných stavech poskytují potřebnou úlevu nezbytnou k vyrovnání se zátěžovými situacemi.

Toužíte po klidném spánku? Účinná kombinace bylinných výtažků pomáhá odbourávat psychický neklid a uvolňuje tělo i mysl. To je přesně to, co potřebujete pro kvalitní spánek. Gelové perly potlačují negativní emoce, stres i napětí a vy se tak ráno probudíte svěží a plní sil.

Proč sáhnout po gelových perlách? Produkty řady Rescue Remedy stimulují v lidském těle sebeléčivé síly. Prožíváte trauma, vnitří neklid, strach nebo úzkost? Právě sebeléčivé síly hrají důležitou roli při překonávání negativního vlivu těchto procesů. Bachovu esenci, která je pouze čistým produktem přírody využijete v širokém spektru nepříznivých situací. Proto mějte balení krizové esence vždy po ruce. Bez problému ho schováte do kabelky, v přihrádce auta nebo v šuplíku pracovního stolu. Jak jednou poznáte skvělé účinky gelových perel, stanou se součástí vaší domácí lékárničky. Esence Rescue Remedy doceníte především v tíživých okamžicích při nervovém vypětí, projevech fobií nebo při záchvatech paniky. Pomůže vám bojovat proti strachu z létání, výšek, tmy nebo uzavřených prostor. Nastartuje vaše síly při zvýšení nervozity a trémy při extrémním vytížení ve škole či práci.

Gelové perly neobsahují žádný alkohol, je tedy možné je podávat kdykoli během dne – a to i těm nejmenším dětem. Pastilka s jemnou chutí pomeranče se snadno rozpustí v ústech a přirozenou cestou zajistí příjemný pocit únavy a kdykoli to budete potřebovat.

Pro koho jsou noční gelové perly vhodné? Gelové perly jsou čistě přírodním produktem bez přidaného cukru a alkoholu, díky tomu jsou vhodné pro děti od 3 let.

Řada Rescue Remedy Bachovy esence Rescue Remedy jsou čistým výtvorem přírody, který pomáhá lidem překonávat krizové a traumatické situace. Kombinace květových esencí působí blahodárně na energetický systém. Díky tomu si poradíte s jakýmkoli šokem, stresovou situací, vnitřním strachem nebo napětím. Pomáhají tak překonat těžké životní chvíle a ztráty.

Dávkování: Jednu perlu nechte rozpustit v ústech těsně před usnutím. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

 

 

Běžná cena: 379,00 Kč
Cena: 359,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 584 e-shop systém banan.cz