Bachovy esence - Rescue remedy krizové pastilky pomeranč

Bachovy esence - Rescue remedy krizové pastilky pomeranč

ID zboží: 110

DOPLNĚK STRAVY

Rescue krizové pastilky s příchutí pomeranče.

Obsah: 50g

Cena: 205,00 Kč 

Běžná cena: 225,00 Kč

Popis:

Do práce, na nákup, na pohovor, ale i do letadla – pastilky oceníte během každé situace, která ve vás vyvolává neklid, strach, obavy nebo úzkost. Mějte praktické balení pastilek stále při sobě a nic vás nerozhodí. Pastilky navíc skvěle doplní vaši domácí lékárničku.

K čemu slouží přípravky Rescue Remedy od Dr. Bacha? Oblíbené Bachovy esence svým přírodním složením skvěle působí na lidskou psychiku. Odolejte nadměrné zátěži, stresu i špatnému psychickému rozpoložení díky účinné kombinaci květových esencí ve formě pastilek.

Jak krizové pastilky fungují? Účinná kombinace bylinek – bílé lesní révy, devaterníku, netýkavky, slívy třešňové a snědku – blahodárně působí na psychiku a podporuje vnitřní sebeléčivé síly. Pastilky působí okamžitě, ale můžete je užívat i preventivně, když očekáváte stresující období.

Pro koho jsou vhodné? Krizové pastilky Rescue Remedy může užívat celá rodina – neobsahují cukr ani alkohol. Proto je ocení i vaše děti. A jsou vhodné i pro těhotné a kojící ženy. Vyberte si z příchutí brusinka, pomeranč, černý rybíz nebo citron.

Řada Rescue Remedy Bachovy esence Rescue Remedy jsou čistým výtvorem přírody, který pomáhá lidem překonávat krizové a traumatické situace. Kombinace květových esencí působí blahodárně na energetický systém. Díky tomu si poradíte s jakýmkoli šokem, stresovou situací, vnitřním strachem nebo napětím. Pomáhají tak překonat těžké životní chvíle a ztráty.

 

 

Běžná cena: 225,00 Kč
Cena: 205,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 589 e-shop systém banan.cz