Dr.Bach - Agrimony - Řepík lékařský 20 ml

Dr.Bach - Agrimony - Řepík lékařský 20 ml

ID zboží: 135

Agrimonia eupatoria č. 1

 

(Řepík lékařský)

 

UKRÝVÁNÍ PROBLÉMŮ ZA USMĚVAVÝ OBLIČEJ

Cena: 194,00 Kč 

Běžná cena: 249,00 Kč

Popis:

Agrimony je vhodný pro lidi, často vypadající vesele a žertovně, jejichž životní radost ale ukrývá strachy, obavy, jako i pravé vnitřní útrapy, které se snaží skrýt před sebou samým právě tak jako před ostatními. O vyskytující bolesti nebo nepříjemnosti, budou pravděpodobně žertovat a neexistuje u nich žádná ochota postavit se strachům. Vyhýbají se osamělosti a silně výrazná sociální stránka slouží k tomu, že jako rozptýlení vyhledávají společnost jiných lidí.Pokouší se ignorovat tmavou stránku života a místo toho upřednostňují nebrat věci vážně a vyhýbat se konfrontaci. Nepokojný spánek v noci může být rovněž pociťován jako zátěž a zesiluje se bouřlivými a trýznivými myšlenkami(viz také White Chestnut – Bílý kaštan).

Lidé typu Agrimony mohou mít také sklony potlačovat své potíže a starosti silnou konzumací alkoholu, drog, tabletek nebo nadměrným jídlem.

Pozitivní potenciál Agrimony je v tom, být opravdu radostným a společenským, sdělovat své skutečné pocity a akceptovat, že život má i svou méně příjemnou stránku. Radost a bezstarostnost pak pramení z upřímně prožitého pocitu akceptování vlastní osobnosti a z vnitřní radosti. Problémy vidí ze správné perspektivy a mohou se stát diplomatickým nositelem míru a spokojenosti.

 

Užívání a dávkování naleznete zde....

 

Běžná cena: 249,00 Kč
Cena: 194,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 618 e-shop systém banan.cz