Dr.Bach - Aspen - Topol osika 20 ml

Dr.Bach - Aspen - Topol osika 20 ml

ID zboží: 136

Populus tremula (Topol osika) č.2


STRACHY A OBAVY Z NEZNÁMÝCH PŘÍČIN

 

Cena: 194,00 Kč 

Běžná cena: 249,00 Kč

Popis:

Aspen je vhodný pro lidi, kteří bez určitého důvodu propadají náhlým strachům a obavám a kteří jsou proto všeobecně nervózní a úzkostliví. Typickým způsobem použití Aspenu je po probuzení se ze zlého snu, nebo i tehdy, když byl sen hned zapomenutý. Aspen pomáhá malým dětem které trpí nočními můrami a pocity strachu(viz Rock Rose).

Typické strachy typu Aspen se mohou objevit přes den i v noci: když je člověk sám nebo ve společnosti přátel, může přijít nevysvětlitelná úzkost nebo předtucha hrozícího neštěstí, doprovázené i chvěním.

Pozitivní potenciál Aspen u je stav vnitřního klidu, jistoty a nebojácnosti. Úzkostlivé obavy nahradí přání po nových dobrodružstvích a prožitcích, bez ohledu na těžkosti a nebezpečí.

Dr. Bach k tomu napsal: „Když toto poznání přijmeme, pak zanecháme bolesti a utrpení, pak leží za námi starost, obava či strach, přerosteme všechno kromě radosti ze života, radosti ze smrti a radosti z naší nesmrtelnosti…můžeme jít touto cestou přes jakékoliv nebezpečí, přes jakékoliv těžkosti, osvobození od strachu.“

 

Užívání a dávkování naleznete zde...

 

Běžná cena: 249,00 Kč
Cena: 194,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 627 e-shop systém banan.cz