Dr.Bach - Aspen - Topol osika 20 ml

Dr.Bach - Aspen - Topol osika 20 ml

ID zboží: 136

DOPLNĚK STRAVY

Populus tremula (Topol osika) č.2


STRACHY A OBAVY Z NEZNÁMÝCH PŘÍČIN

 

Cena: 289,00 Kč 

Běžná cena: 315,00 Kč

Popis:

Aspen je vhodný pro lidi, kteří bez určitého důvodu propadají náhlým strachům a obavám, a kteří jsou proto všeobecně nervózní a úzkostliví. Typickým způsobem použití Aspenu je po probuzení se ze zlého snu nebo i tehdy, pokud byl sen hned zapomenut. Aspen pomáhá malým dětem, které trpí nočními můrami a pocity strachu (viz Rock Rose).

Typické strachy typu Aspen se mohou objevit přes den i v noci, např. když je člověk sám nebo ve společnosti přátel, může přijít nevysvětlitelná úzkost nebo předtucha hrozícího neštěstí, doprovázená i chvěním.

Pozitivní potenciál Aspenu je stav vnitřního klidu, jistoty a nebojácnosti. Úzkostlivé obavy nahradí touha po nových dobrodružstvích a prožitcích, bez ohledu na těžkosti a nebezpečí.

Dr. Bach k tomuto napsal: „Když toto poznání přijmeme, pak zanecháme bolesti a utrpení, pak leží za námi starost, obava či strach, přerosteme všechno kromě radosti ze života, radosti ze smrti a radosti z naší nesmrtelnosti…můžeme jít touto cestou přes jakékoliv nebezpečí, přes jakékoliv těžkosti, osvobozeni od strachu.“

 

Užívání a dávkování naleznete zde...

 

Běžná cena: 315,00 Kč
Cena: 289,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 584 e-shop systém banan.cz