Dr.Bach - Vine - Vinná réva 20 ml

Dr.Bach - Vine - Vinná réva 20 ml

ID zboží: 166

DOPLNĚK STRAVY

Vitis vinifera (Vinná réva) č.32

SILNÁ DOMINANCE, NEPRUŽNOST

Cena: 289,00 Kč 

Běžná cena: 315,00 Kč

Popis:

Vine je vhodný pro lidi, kteří chtějí dominovat ostatním. Jsou ctižádostiví, mají často obrovské schopnosti anebo jsou velice nadaní. Tyto nepochybně existující schopnosti však využívají k dominanci nebo komandování ostatních. Vnitřně zastávají názor, že všechno vědí lépe, kdežto ostatní lidi shazují. I když se nesnaží druhé přeměnit, nedbají na jejich přání a názory. Vyžadují a očekávají absolutní poslušnost.

Jsou agresivní, pyšní a mohou velmi hladově toužit po moci. V extrémních případech se to projevuje v tvrdosti, krutosti a v absolutní míře bezcitnosti. Dobrým příkladem jsou rodiče nebo nadřízení, kteří vládnou železnou rukou, političtí diktátoři, kteří nasadí všechny prostředky k tomu, aby prosadili své vlastní cíle. Dalším příkladem mohou být školní tyrani, kteří drží ostatní děti pod agresivním nátlakem.

Pozitivním potenciálem Vine jsou lidé, kteří navzdory své silné osobnosti nepotřebují dominovat nad ostatními. Jsou schopni rozpoznat a ocenit dobro v ostatních lidech. Velkoryse povzbuzují a vedou ostatní bez toho, aby je potřebovali kontrolovat a vládnout jim.

Užívání a dávkování naleznete zde...

 

Běžná cena: 315,00 Kč
Cena: 289,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 589 e-shop systém banan.cz