Dr.Bach - Water Violet - Žebratka bahení 20 ml

Dr.Bach - Water Violet - Žebratka bahení 20 ml

ID zboží: 168

DOPLNĚK STRAVY

Hottonia palustris(Žebratka bahenní) č.34

HRDOST, POCIT NADŘAZENOSTI 

Cena: 289,00 Kč 

Běžná cena: 315,00 Kč

Popis:

Water Violet je vhodná pro lidi, kteří jsou považováni za chytré, klidné a schopné. Jako mírní, v soukromé sféře vážení lidé, jsou často žádáni o radu, ale nikdy nevnucují ostatním své názory a přání. Jsou vzdělaní, vědí o svých vlastních schopnostech a mají pocit nadřazenosti. V extrémních případech to může vést až k distancování se, čímž vytvářejí dojem pyšného, pohrdavého člověka, povýšeného nad ostatní. Při stavech únavy a vyčerpanosti mají sklony stáhnout se do sebe, jejich chování tak může působit chladně a nespolečensky.

Svoje utrpení si uchovávají sami pro sebe. Nehledají pomoc u druhých, a proto mohou působit citově chladně. Je pro ně těžké se druhým otevřít. Raději se schovávají za svoji klidnou, trpělivou tvář.

Pozitivním potenciálem Water Violet jsou lidé s otevřeným a srdečným chováním vůči druhým lidem, přičemž si uchovávají svojí vlastní důstojnost a postavení. Jsou rádi, když mohou nechat i druhé profitovat ze svých vlastních poznatků a znalostí, když mohou druhým klidně a trpělivě porozumět v jejich problémech a těžkostech. Často vkládají svůj vlastní talent do služby druhým, například jako poradci nebo učitelé.

Užívání a dávkování naleznete zde...

 

 

Běžná cena: 315,00 Kč
Cena: 289,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 584 e-shop systém banan.cz