Dr.Bach - Wild Rose - Planá šípková růže 20 ml

Dr.Bach - Wild Rose - Planá šípková růže 20 ml

ID zboží: 171

Rosa canina (Planá šípková růže) č.37

REZIGNACE, APATIE

Cena: 194,00 Kč 

Běžná cena: 249,00 Kč

Popis:

Wild Rose je vhodná pro lidi, kteří rezignovali na nepříjemnou situaci. Tím může být nemoc, monotónní životní situace nebo nevhodné zaměstnání. Tito lidé si nestěžují a jsou apatičtí, než by se znovu uzdravili, než aby změnili zaměstnání nebo se těšili z jednoduchých věcí života. I když jsou jejich životní poměry vším jiným než uspokojivými, nenachází se u nich skutečný pocit neštěstí. Tak nevynakládají žádné úsilí, aby okolnosti změnili. Tím dělají tito lidé na ostatní nudný a neradostný dojem, že nejsou schopni využít svůj potenciál.

V nemoci rychle vzdávají svůj boj. Diagnózy jako „ s tím se musíte naučit žít“ přijímají velmi rychle a akceptují jako něco, co je dávno dané. Tito lidé reagují rezignací namísto deprese a akceptují život takový jaký je. Chybí jim průbojnost a ambice.

Pozitivní potenciál Wild Rose se projevuje v živém zájmu o život, práci a svět vůbec. Rezignace ustoupila ambicím a cílevědomosti, touze po zdraví a dobrých přátelích. Akceptují, že zodpovědnost za život a životní okolnosti leží v jejich rukách. S iniciativou provádějí změny.

Užívání a dávkování naleznete zde...

 

Běžná cena: 249,00 Kč
Cena: 194,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 620 e-shop systém banan.cz