Dr.Bach - Wild Rose - Planá šípková růže 20 ml

Dr.Bach - Wild Rose - Planá šípková růže 20 ml

ID zboží: 171

DOPLNĚK STRAVY

Rosa canina (Planá šípková růže) č.37

REZIGNACE, APATIE

Cena: 289,00 Kč 

Běžná cena: 315,00 Kč

Popis:

Wild Rose je vhodná pro lidi, kteří rezignovali na nepříjemnou situaci. Tím může být nemoc, monotónní životní situace nebo nevhodné zaměstnání. Tito lidé si nestěžují, ale jsou apatičtí, než aby se znovu uzdravili a než aby změnili zaměstnání nebo se těšili z jednoduchých věcí života. I když jsou jejich životní poměry vším jiným než uspokojivými, nenachází u sebe skutečný pocit neštěstí. Nevynakládají tak žádné úsilí, aby okolnosti změnili. Tím dělají tito lidé na ostatní nudný a neradostný dojem, že nejsou schopni využít svůj potenciál.

V nemoci rychle vzdávají svůj boj. Diagnózy jako „ s tím se musíte naučit žít“ přijímají velmi rychle a akceptují jako něco, co je dávno dané. Tito lidé reagují rezignací namísto deprese a akceptují život takový jaký je. Chybí jim průbojnost a ambice.

Pozitivní potenciál Wild Rose se projevuje v živém zájmu o život, práci a svět vůbec. Rezignace ustoupila ambicím a cílevědomosti, touze po zdraví a dobrých přátelích. Akceptují, že zodpovědnost za život a životní okolnosti leží v jejich rukách. S iniciativou provádějí radostné změny.

Užívání a dávkování naleznete zde...

 

Běžná cena: 315,00 Kč
Cena: 289,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 584 e-shop systém banan.cz