Progelvit

Progelvit

ID zboží: 252

DOPLNĚK STRAVY

Progelvit odvádí horkost ze Žlučníku a Tlustého střeva, odstraňuje městnaní krve v Játrech.

Cena: 299,00 Kč 

Běžná cena: 345,00 Kč

Popis:

Produkt byl vytvořen na základě originální technologie v laboratoři Vědecko-výzkumného střediska ve městě Berdsk. V Evropské unii je prezentován jako doplněk stravy. Progelvit je bohatým zdrojem přírodních hořčin a vlákniny, které podmiňují jeho účinky.

Dle §3 odst. 5 písm. a) vyhlášky č. 225/2008 ve znění pozdějších předpisů "Označování doplňků stravy nesmí doplňkům stravy přisuzovat vlastnosti týkající se prevence, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění nebo na tyto vlastnosti odkazovat."

Zájemce o více informací ohledně působení tohoto preparátu se mohou obrátit na Centrum celostní medicíny Čínský lékař.

Přípravek je vyráběn originální technologií ve vědecké laboratoři Vědecko-výzkumného centra (Berdsk, Rusko), patří do skupiny korektorů zdraví a v Evropské unii je prezentován jako doplněk stravy. Dle §3 odst. 5 písm. a) vyhlášky č. 225/2008 ve znění pozdějších předpisů "Označování doplňků stravy nesmí doplňkům stravy přisuzovat vlastnosti týkající se prevence, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění nebo na tyto vlastnosti odkazovat."

Složení:

rostlinný komplex ze sušených semen tykve obecné (Semen Cucurbitae pepo L.), sušených semen koriandru setého (Semen Coriandri sativi L.), fruktózy (Fructosum), sušené kůry osiky obecné (Corium Populi tremulae), sušených semen kopru vonného (Semen Anethi graveolensis L.), sušených plodů hřebíčkovce moluckého (Fructus Syzygii jambos), zpracovaných speciální technologií.

Obsahuje éterické oleje, hořkosti, flavonoidy, mikroprvky.

Použití: 1 čajová lžička prášku 2x denně při jídle, zapít nejméně 200 ml teplé vody.

Skladování: Uchovávat na suchém, tmavém místě při teplotě do +25°C mimo dosah dětí.

Balení: Prášek, 100 g.

Doba spotřeby: 2 roky od data výroby.

Výrobce: Vědecko-výzkumné centrum NT a.s., Berdsk, per. Promyšlennyj 2, Rusko.

 

Běžná cena: 345,00 Kč
Cena: 299,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 699 e-shop systém banan.cz