Pilule Hu Gan

Pilule Hu Gan

ID zboží: 255

Pilule Hu Gan se v tradiční čínské medicíně doporučují při poruše funkce jater a žlučníku. Odvádí horkost z krve, Jater a Žaludku, doplňují Jin Jater, odstraňují stagnaci Čchi a krve v Játrech, stahují zvednutý Jang a odstraňují vnitřní vítr, posilují a hydratují Plíce, odvádí vlhkost přes močení.

Cena: 1239,00 Kč 

Běžná cena: 0,00 Kč

Popis:

Pilule Hu Gan - působení z hlediska tradiční čínské medicíny

Odvádí horkost z krve, Jater a Žaludku, doplňují Jin Jater, odstraňují stagnaci Čchi a krve v Játrech, stahují zvednutý Jang a odstraňují vnitřní vítr, posilují a hydratují Plíce, odvádí vlhkost přes močení, zlepšují kvalitu spánku.


V Evropské unii je tento produkt prezentován jako doplněk stravy, zatímco v Číně je vyráběn a distribuován jako lék. Dle §3 odst. 5 písm. a) vyhlášky č. 225/2008 ve znění pozdějších předpisů "Označování doplňků stravy nesmí doplňkům stravy přisuzovat vlastnosti týkající se prevence, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění nebo na tyto vlastnosti odkazovat."

Zájemce o více informací ohledně působení tohoto preparátu se mohou obrátit na Centrum celostní medicíny Čínský lékař.

Složení:
sušený kořen kozince blanitého (Radix Astragali membranacei), sušená nať pukléřky islandské (Herba Cetrariae islandicae), sušené plody klanoprašky čínské (Fructus Schizandrae chinensis), sušená nať přesličky rolní (Herba Equiseti arvensis), sušené plody hořké okurky (Fructus Momordicae charantiae), sušený oddenek smldince chlupatého (Rhizoma Dioscoreae villosae), včelí med (Mel).

Použití: 1 pilule 1x denně při jídle, rozžvýkat a zapít teplou vodou.

Skladování: Uchovávat na suchém, tmavém místě při teplotě do +25°C mimo dosah dětí.

Balení: 15 pilulí po 3 g.

Doba spotřeby: 2 roky od data výroby.

Výrobce: Harbin Pharmaceutical Group Co. Ltd., No.3 Chinese Medicine Factory China, 12 Xiaobazhan St., Daowai District, Harbin, Čína.

 

Cena: 1 239,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 392 e-shop systém banan.cz