Krém Ru Yan Ping

Krém Ru Yan Ping

ID zboží: 267

Kosmetický krém na zpevnění prsů Ru Yan Ping se dobře vstřebává do pokožky, zlepšuje místní krevní oběh v mléčných žlázách a podpažních lymfatických uzlinách; aktivuje proudění lymfy z orgánů hrudníku. Působení krému je založeno na principu "vnějším působením léčíme vnitřní choroby".

Cena: 451,00 Kč 

Běžná cena: 0,00 Kč

Popis:

Krém Ru Yan Ping- působení z hlediska tradiční čínské medicíny

Odvádí horkost, neutralizuje jed, odstraňuje vlhkost, odstraňuje stagnaci krve.


Preparát vznikl na základě výsledků dlouholetých výzkumů firmy "Wusong" vyrábějící přípravky pro zdraví.

Působení:

  • Působení krému je založeno na principu "vnějším působením léčíme vnitřní choroby". Krém se dobře vstřebává do pokožky, zlepšuje místní krevní oběh v mléčných žlázách a podpažních lymfatických uzlinách; aktivuje proudění lymfy z orgánů hrudníku.
  • Stimuluje životnost buněk mléčných žláz, odstraňuje záněty a bolesti. Vlivem používání krému mizí difusní a uzlinová zbytnění mléčných žláz, normalizuje se hormonální pozadí, mizí patologické mlezivové, serózní a krvavé výměšky z prsních bradavek.
  • Krém se používá k prevenci mastitidy a dalších onemocnění mléčných žláz. Taková onemocnění jako rozvíjející se mastitida, papila (nádor bradavky), dlouhodobé nemizející loupání pokožky bradavek, hypertrofie mléčných žláz, při absenci odpovídajícího léčení mohou vést ke vzniku nádoru. Nádory mléčné žlázy jsou velice závažným onemocněním, proto by ženy měly neustále sledovat své zdraví a upevňovat je.
  • Bolestivost prsů před menstruačním cyklem není zákonitostí. Menstruace je fyziologický proces, žádné nepříjemné pocity by se v této době neměly objevovat. Nepohodlí v oblasti mléčných žláz je spojeno zpravidla s výskytem mastitidy. Jedná se o nezhoubné nádorové útvary v měkkých tkáních mléčných žláz. Pravidelné používání krému Ru Yan Ping pomůže zabránit rozvoji mastopatického procesu. V kombinaci s dalšími přípravky tradiční čínské medicíny krém Ru Yan Ping napomáhá úplnému zbavení premenstruačního syndromu.
  • Krém se používá např. při zánětech prsů včetně hnisavých, při výskytu drobných cyst nebo vazivových změn v prsou, na pigmentové skvrny na mléčných žlázách, při patologických výtocích z prsních bradavek.
  • Díky svému složení je krém Ru Yan Ping vysoce efektivní při komplexním léčení křečových žil, zánětu povrchových a hlubokých žil dolních končetin s porušením výživy měkkých tkání, pomalu zrajících hnisavých zánětů. 

Složení:
extrakt natě oldenlandie roztažité (Oldenlandia diffusa), extrakt oddenku koprníčku čínského (Ligusticum chuanxiong), extrakt květů listopadky zahradní (Chrysanthemum morfolium), extrakt plodů ambrože západní (Liquidambar formosana), přírodní smoly kadidlovníku pravého (Boswella carteri), přírodní smoly myrhovníku pravého (Commiphora myrrha).

Použití: Navlhčenými rukama nanést tenkou vrstvu krému 2-3krát denně na oblast prsů nebo oblast křečových žil a 10 minut opatrně masírovat do úplného vstřebání.
Doba aplikace (cyklus) 6 - 10 dnů, při léčbě je nutné provést bez přerušení 1 – 3 cykly.

Skladování: Uchovávat na suchém, tmavém místě při teplotě do +25°C mimo dosah dětí.

Balení: Tuba 40 g.

Doba spotřeby: 2 roky od data výroby.

Výrobce: Cosmetic company Jiao Ting Ltd., 23 street of industrial plants, Junwo avenue, Baiyun district, Guangzhou city, Čína.

 

Cena: 451,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 392 e-shop systém banan.cz