Melounové pastilky Sanjin

Melounové pastilky Sanjin

ID zboží: 274

Melounové pastilky Sanjin dle tradiční čínské medicíny odvádí horkost z úst a krku. Vstupují do meridiánů Srdce, Žaludku a Tlustého střeva. Vhodné pro učitele, hlasatele, pěvce a jiné profese, spojené se zátěží hlasivek atd.

Cena: 210,00 Kč 

Běžná cena: 0,00 Kč

Popis:

Melounové pastilky Sanjin - působení z hlediska tradiční čínské medicíny

Odvádí horkost z úst a krku (bolest, zarudnutí, otoky, hnisavé vředy). Vstupují do meridiánů Srdce, Žaludku a Tlustého střeva.


V Evropské unii je tento produkt prezentován jako doplněk stravy, zatímco v Číně je vyráběn a distribuován jako lék. Dle §3 odst. 5 písm. a) vyhlášky č. 225/2008 ve znění pozdějších předpisů "Označování doplňků stravy nesmí doplňkům stravy přisuzovat vlastnosti týkající se prevence, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění nebo na tyto vlastnosti odkazovat."

Zájemce o více informací ohledně působení tohoto preparátu se mohou obrátit na Centrum celostní medicíny Čínský lékař.

Složení:

1 pastilka (1800 mg) obsahuje sušenou vnitřní část oplodí melounu vodního (Endocarpium Citrulli vulgaris), sušený kořen lékořice lysé (Radix Glycyrrhizae glabrae), sušené plody vrcholáku třislovinného (Fructus Terminaliae chebulae), sušené plody slivoně vrbové (Fructus Pruni salicinae), sušené oplodí mandarinky obecné (Pericarpium Citri reticulatae), sušené plody okurky hořké (Fructus Momordicae charantiae), sacharózu, glukózu, aromatické látky: mentol a éterické oleje máty peprné a blahovičníku kulatoplodého. 

Použití: 1 pastiku (maximálně 6x denně) pomalu rozpouštět v ústech, nezapíjet.

Skladování: Uchovávat uzavřené na suchém, tmavém místě při teplotě do +25°C mimo dosah dětí.

Balení: 16 ks pastilek (28,8 g) - 2 platíčka po 8 ks.

Doba spotřeby: 2 roky od data výroby.

Výrobce: JinKe Company Sanjin Corporation, No.12 Canluan Road, National High-tech Development Zone, Gulin city, Čína.

 

Cena: 210,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 392 e-shop systém banan.cz