Regulat® Magická tělová pěna 200 ml Regulat Magic Mousse

Regulat® Magická tělová pěna 200 ml Regulat Magic Mousse

ID zboží: 297

Péče o krásnou pleť s enzymovou výživou a hyaluronem. Tělo & Obličej

Regenerace buněk
Regulat Magic Mousse je bioaktivní hydratační pěna pro péči o krásnou pokožku. Obsahuje enzymový doplněk stravy Regulatpro Bio (30 %), který společně s vysokým podílem kyseliny hyaluronové a hodnotnými oleji regeneruje pokožku na buněčné úrovni.

Intenzivní omlazení
Regulat Skin Magic Mousse doplňuje pokožce zásobníky vlhkosti (hydratace), tuků (elasticita) a stabilizuje kolagenní vlákna. Spolu se zaopatřením buněk (optimální výživa) zajišťuje intenzivní a dlouhodobé omlazení pokožky >> Magický Anti Aging.

Pro každý druh pleti
Dermatologicky testovaná pěna Regulat Magic Mousse pečuje o normální, suchou, a také podrážděnou pokožku. Jemně krémová struktura bioaktivní pěny zajišťuje okamžité osvěžení. Zanechává hedvábně hladkou a příjemně voňavou pokožku.

Cena: 1190,00 Kč 

Běžná cena: 0,00 Kč

Popis:

Hlavní přínosy pěny Regulat Magic Mousse

Intenzivní a dlouhodobá podpora krásy a zdraví.
Regenerace, péče a omlazení na buněčné úrovni.
Energie pro zdravou látkovou výměnu pokožky.
Redukce celulitidy a vyhlazení vrásek (Anti Aging).
Ochrana při opalování + lepší výsledky + následná péče.
Velmi šetrná péče také o jemnou pokožku malých dětí.
Účinná podpora při dermatologických a kožních potížích.

Přínosy obsaženého Regulatupro Bio

Nárůst buněčné energie
Doplněk stravy Regulatpro Bio obsažený v kosmetické pěně je jedinečný světový unikát. Enzymový Regulatpro® Bio z fermentovaného ovoce, ořechů, zeleniny a bylin zvyšuje energii buněk. Dobité buňky posilují imunitu >> zlepšují regeneraci >> upevňují zdraví pokožky.

Okamžitě se vstřebává
Enzymy, živiny a sekundární látky z výchozích rostlinných složek jsou kaskádovou fermentací rozštěpeny na malé části (molekuly). Takto rozštěpené se snadno vstřebávají pokožkou a jsou pleťovým buňkám ihned k dispozici.

Transportuje živiny
Regulatpro Bio transportuje živiny, enzymy, vitamíny a minerální látky (Carrier Effekt) hluboko do pokožky, kde společně regulují kožní systém. Zejména vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové se dostávají přímo do cíle >> do epidermis. Prokázáno vědeckými studiemi.

Použití & Aplikace pěny Regulat Magic Mousse

Už po několika minutách se krémová pěna Regulat® Magic Mousse vstřebá. Zanechává sametově lesklou a vláčnou pokožku s příjemnou ovocnou vůní s podtóny citrusů. Pěna nezanechává na povrchu pokožky mastný film.

Před každým použitím dózu 4 x protřepat (aktivace).
Před stisknutím aplikátoru držíme dózu svisle.
Potřebné množství pěny naneseme do dlaně.
Pěnu nanášíme na vlhkou pleť nejlépe po koupání.
Zejména problémové partie intenzívně promasírujeme.
Pro delší masírování navlhčíme pleť vodou či olejem.
Pěnu aplikujeme na obličej, krk, dekolt, a také na celé tělo.
Četnost aplikací dle potřeby, například ráno a večer.
Nevystavujte slunci a skladujte při teplotě do 25°C.
Pěnu spotřebujte do šesti měsíců od prvního použití.

Složení pěny Regulat® Magic Mousse

Voda, kaskádově fermentovaný organický koncentrát Regulatpro® Bio: (citróny, datle, fíky, vlašské ořechy, sójové boby, kokos, cibule, celer, sójové klíčky, artyčoky, hrášek, proso, kurkuma, šafrán), butan, glycerin, glyceryl-stearát, ceteareth-20, ceteareth-12, cetearyl alkohol, cetyl palmitát, propan, dicaprylyl ether, decyl oleát, propylenglykol, jojobový olej, glyceryl-stearát, bambucké máslo, ceteareth-20, kyselina hyaluronová, olej z pšeničných klíčků, hedvábný prášek, vanilkový extrakt, kokamidopropylbetain, parfém.

Přínosy hodnotných složek

Regulatpro Bio >> Výživa kožních buněk
Veganská kyselina hyaluronová >> Hydratace
Olej z jojoby a z pšeničných klíčků >> Péče
Africké Bambucké máslo >> Výživa a péče

Vysoká kvalita

Bez konzervačních látek
Dermatologicky testováno
Certifikováno u ICADA
Produkce na bázi GMP
Účinky doloženy studiemi

Produkce a doplňování hyaluronu

Produkce se snižuje
Kyselina hyaluronová je substance, kterou si tělo produkuje samo. Kromě podpory elasticity kloubů a vazivových tkání váže v pokožce vodu. Tím zajišťuje pružnou, hladkou pokožku a plný vzhled. Od 25 roku života se produkce kyseliny hyaluronové začíná snižovat.

Doplňování hyaluronu
Pro zpomalení dehydratace a snižování elasticity pokožky, které vede ke vzniku vrásek je vhodné kyselinu hyaluronovou doplňovat. Efektivně a přirozeně doplňuje kyselinu hyaluronovou (vedle injekčních aplikací) kosmetická pěna Regulat® Magic Mousse.

Zevnitř Drink & Zvenku pěna

Orální příjem
Ještě účinněji je kyselina hyaluronová přijímána orálně. Proto Dr. Niedermaier vyvinul jedinečný doplněk stravy Regulatpro Hyaluron Drink >> první Anti Aging Beauty Drink (nápoj krásy) s enzymovou výživou a kyselinou hyaluronovou.

Zvenku a zevnitř
Zvenku kosmetická pěna Regulat Magic Mousse a zevnitř tekutý doplněk stravy Regulatpro Hyaluron Drink. Tato kombinace doplňování kyseliny hyaluronové (zvenku a zevnitř) násobí výsledky zdravé a krásné pleti, vlasů a nehtů.

Pomoc a využití u profesionálů

Kosmetičky, vizážisté, maséři a pedikérky v Německu mají při ošetřování, péči a zkrášlování svých klientů s produkty Dr. Niedermaier, které obsahují enzymový Regulatpro Bio a kyselinu hyaluronovou výborné zkušenosti. Tyto inovativní efektivně funkční produkty, které pomáhají také při řešení dermatologických a kožních problémů přináší do wellnes oborů lepší výsledky. Spolu se spokojenými klienty poskytují svým uživatelům konkurenční výhodu.

 

Cena: 1 190,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 395 e-shop systém banan.cz