EPPS - Great Topic odvodnění a detoxikace

EPPS - Great Topic odvodnění a detoxikace

ID zboží: 326

DOPLNĚK STRAVY
Great Topic odvodnění a detoxikace

Great Topic je bylinný komplex z extrakty bylin obohacený o unikátní multiminerální komplex z moře, který poskytuje bio - aktivní vápník, hořčík a dalších 72 stopových prvků. Great Topic odplaví přebytečné tekutiny z Vašeho těla podporou normální funkce močové soustavy, podpoří vaši snahu o snížení hmotnosti stimulací normálního trávení a pročistí tělo podporou normání činnosti jater a ledvin. Vašemu tělu dodá celkové tónikum vitamínů a minerálů doplňků z přírodního zdroje.  Great Topic je Vašim pomocníkem při snaze o snížení hmotnosti, podpoří vylučování přebytečné vody z těla a pročistí organismus od škodlivých látek. 

Cena: 300,00 Kč 

Běžná cena: 499,00 Kč

Popis:

Proč Great Topic?

- Podpoří Vaši snahu o snížení hmotnosti - Podporuje odplavení přebytečné tekutiny z Vašeho těla - Podporuje normální funci močové soustavy - Působí proti otokům, snižuje vodnatelnost - Podporuje normální funkci žlučníku - Podporuje pročištění a detoxikaci organismu - Podporuje normální trávení a funkci jater - Antioxidant, probiotikum - Podporuje normální činnost žaludku - Celkové tónikum vitamínů a minerálních doplňků z přírodního zdroje

 

Při jakých potížích začít používat Great Topic?

- Zadržování vody v tkáních ( zovodňování ) - Otoky - Nadváha - Nedostatečná funkce žlučníku, ledvin, jater - Nedostatečná funkce močových cest - Nedostatečné trávení - Oteklé nohy, opuchlé tělo, obličej - Zanesený organismus toxíny,  - Celulitída - dna, revma

 

Obsah aktivních látek: Připravili jsme pro vás jedinečné složení těch nejúčinnějších látek, které příroda nabízí. Přesvědčte se sami.

 

Pampeliška (Smetánka lékařská) – zázrak z luk Pampeliška je močopudná rostlina – funguje jako efektivní přírodní diuretikum a přispívá k detoxikaci jater. Navíc pomáhá správnému trávení, snižuje hladinu cukru v krvi a díky obsahu minerálních látek a aminokyselin stimuluje látkovou výměnu.

 

Zelený ječmen očistí vaše tělo Pro správné odvodňování je důležitá i detoxikace organismu, kterou má na svědomí právě zelený ječmen. Odvodněním se tak zbavíte látek, které ohrožují váš organismus. Zelený ječmen navíc nakopne i váš metabolismus a dodá vám důležité minerály – hlavně vápník a železo. A to není vše. Ochrání vás i před překyselením organismu – dokáže organismu zajistit zásadité prostředí, které je důležité pro vaše zdraví.

 

Ostropestřec pro zdravá játra Ne příliš známá bylina obsahuje spoustu účinných látek, které pomáhají detoxikaci organismu. Nejcennější z nich je silymarin, který působí blahodárně zejména na játra, především na jejich regeneraci. Ostropestřec má silné antioxidační účinky, má vliv na lepší trávení a posiluje imunitní systém.

 

Aquamin F: minerální bomba z Islandu Přírodní komplex mořských minerálů z čistých islandských vod je bohatým zdrojem bio-aktivního vápníku, hořčíku a dalších 72 stopových prvků. Jedinečný komplex pochází ze zvápenatělé řasy Lithothammion a je tedy 100% přírodní.

 

Složení 1 tobolky:

Extrakt Ostropestřec  D 80% 200 mg Extrakt Zelený ječmen D 10 : 1 100 mg Aquamin F ( multiminerální komplex ) 100 mg Smetanka stand. extrakt 4 % 80 mg

 

Doporučené dávkování: Doporučujeme 2 tablety denně během jídla. Nezapomeňte je pořádně zapít vodou.

 

Všeobecná upozornění:

Doplněk stravy. Není vhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí, v suchém a chladném prostředí. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekročujte doporučené dávkování. 

 

Běžná cena: 499,00 Kč
Cena: 300,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 631 e-shop systém banan.cz