EPPS - Fat Burner guiet spalovač tuků výhodné balení 3 kusů

EPPS - Fat Burner guiet spalovač tuků výhodné balení 3 kusů

ID zboží: 362

DOPLNĚK STRAVY

EPPS - Fat Burner guiet spalovač tuků 3 x výhodné balení.

 

Fat Burner quiet je přírodní extrémně silný spalovač tuků obsahující jedinečnou kombinaci silných extraktů které  mají antioxidační a thermogenní účinky. Tyto bylínné extrakty navzájem podporují své účinky a svým působením přispívají k redukci podkožního tuku a podporují zrychlení metabolismu tuků z uložených zásob. Fat Burner quiet podporuje kontrolu tělesné hmotnosti, metabolismus sacharidů a napomáhá k normální hladině cholesterolu v krvi. Fat Burner quiet neobsahuje stimulační látky a proto se při užívání u Vás neobjeví nepřirozený stav nadměrného nabuzení. Příspívá také k podpoře imunitního systému, normálnímu stavu kostí a kloubů, dodává energii a vitalitu, působí proti únavě a kontroluje zánětlivé reakce. Fat Burner quiet je Vašim pomocníkem při snaze o snížení hmotnosti.

 

Cena: 869,00 Kč 

Běžná cena: 1950,00 Kč

Popis:

Proč FAT BURNER quiet?

- Podporuje metabolismus tuků z uložených zásob - Podporuje kontrolu tělesné hmotnosti a metabolismus sacharidů - Pomáhá odbourávat tělesný tuk - Zvyšuje spalování kalorií - snižuje chuť k jídlu - Podporuje normální trávení - Porporuje fyzickou a psychickou vitalitu - Podporuje imunitní systém - Podporuje normální hladinu cholesterolu v krvi - Podporuje normální stav kostí a kloubů - Antioxidant, dodává energii a vitalitu

 

Obsah aktivních látek: Vybrali jsme z přírody ty nejúčinnější látky pro efektivní spalování tuků a správnou funkci metabolismu.

 

Zázvor v boji za imunitu i štíhlou postavu Zázvor je všestranný pomocník, který působí proti nevolnostem, posiluje imunitu a funguje jako účinná podpora při hubnutí. V čem spočívá jeho účinek? Zázvor zahřívá organismus, a tím zrychluje funkci metabolismu – pro vás to znamená efektivnější spalování tuků. Kromě toho pozitivně působí na krevní oběh a snižuje cholesterol v krvi.

 

Zelený čaj: energie na správných místech Ne nadarmo se zelenému čaji přezdívá elixír života. Zahání stres, který často bývá příčinou nadbytečných kil a obsahuje velké množství antioxidantů, které chrání naše buňky před volnými radikály. Nachází se v něm také polyfenoly, které podporují produkci noradrenalinu a rychlejší splování tuků. A co víc, díky zelenému čaji snadněji odoláte všem sladkým lákadlům – tlumí totiž chuť na sladké. Navíc prokrvuje tkáně, a tím zlepšuje koncentraci i fyzickou výkonnost.

 

Zelená káva – zázrak v odbourávání tuků Není káva jako káva. Nepražená káva je jako stvořená pro hubnutí. Obsahuje totiž kofein a kyselinu chlorogenovou – silnou dvojku, díky které je hubnutí jednodušší než kdy předtím. Kyselina chlorogenová působí na pokles hladiny krevního cukru, který tělo kompenzuje odbouráváním tuků. Kofeinu je v zelené kávě více než v pražené. Pomůže vám tedy nejen při snižování hmotnosti, ale nabije vás spoustou energie, kterou můžete uplatnit třeba při cvičení.

 

Guarana – poklad z Amazonie Myslíte neustále na to, co dobrého byste spořádali? Právě guarana vám pomůže překonat nezadržitelnou chuť k jídlu. Navíc obsahuje až čtyřikrát více kofeinu než káva, takže vám dodá energii a zároveň podpoří úbytek tukových zásob. Zajišťuje také rovnoměrné vstřebávání kofeinu do těla. Prodlužuje tak jeho účinek a povzbuzuje tělo k rychlejší látkové výměně i lepšímu trávení.

 

Studie O kofeinu, který je nedílnou součástí většiny spalovačů, toho bylo napsáno hodně. Jak mezi všemi informacemi poznat, co je pravda? Pátrejte ve vědeckých studiích. Abychom vám ušetřili práci, pár jsme jich pro vás vybrali. Studie z roku 1990 potvrzuje vliv kofeinu na zrychlení metabolismu. Další se zabývá termogenezí a potvrzuje, že kofein podporuje rychlejší spalování kalorií. Příznivé účinky na hubnutí uznává i studie z roku 2006, která se zabývá vlivem kofeinu na zvyšování anaerobního výkonu a svalové vytrvalosti, které mají vliv na efektivnější spalování.

 

Složení 1 tobolky:

Extrakt zázvor NLT 10% gingerol 150mg Extrakt zelený čaj D 50% 100mg Extrakt zelená káva D 50% 100mg Extrakt Guarana D 10% 100mg

 

Doporučené dávkování: Chcete účinně podpořit spalování tuků? Dejte si 2x denně 1 tobolku během jídla a zapijte ji dostatečným množstvím vody.

 

Kontraindikace:

Spalovačům tuku se vyhněte při:

- Zvýšené činnosti štítné žlázy - Srdečních onemocněních - Astmatu

 

Všeobecná upozornění:

Není vhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí, v suchém a chladném prostředí. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekročujte doporučené dávkování. Pokud užíváte volně prodejné léky a léky na recept nebo trpíte nějakým onemocněním, konzultujte s lékařem.

 

Běžná cena: 1 950,00 Kč
Cena: 869,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 631 e-shop systém banan.cz