cdVet Sprej proti klíšťatům 50 ml

cdVet Sprej proti klíšťatům 50 ml

ID zboží: 495

Repelent vhodný pro krátkodobou ochranu před vnějšími parazity.

 

Vnější použití – „cdVet Sprej proti klíšťatům“ (Zeck Ex Spray) je čistě přírodní repelentní sprej, který intenzivně odpuzuje klíšťata, roztoče a blechy. Tento repelent účinně pomáhá v boji s těmito parazity, aniž by zatěžoval organizmus toxiny. Je obzvláště vhodný pro kočky a citlivé psy – neobsahuje čajovník.

 

Krátkodobá ochrana – Sprej proti klíšťatům poskytuje pouze krátkodobou ochranu. Je tedy vhodné kombinovat ho např. s Jemným odpuzovačem, Čajovníkovým odpuzovačem či se Spot-onem. Až tedy budete svého psího miláčka chystat na procházku, nezapomeňte sprej použít – zvýšíte tím jeho ochranu před parazity.

 

Éterické oleje – Ve Spreji proti klíšťatům jsou obsažené mj. éterické oleje. Jedná se o speciální výtažky z rostlin, získané např. destilací vodní parou nebo odstředěním. Jsou to složité směsi s obsahem mnoha biochemických látek (silice, terpeny, alkoholy, estery, fenoly..) a s širokou účinností.

Cena: 325,00 Kč 

Běžná cena: 399,00 Kč

Popis:

 

Složení: Produkt je složen z čistě přírodních komponentů, jako je voda nebo mastné rostlinné oleje, emulgátor a rostlinné éterické oleje (koncentrované byliny), dále směs bylin cdVet receptury. Obsahuje účinnou látku z eukalyptu citriodora, neobsahuje čajovník.

Účinná látka: Citriodiol 100g/l

 

Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ: Biocidní přípravek „cdVet Sprej proti klíšťatům“ neobsahuje žádné syntetické látky >> je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímán a nezatěžuje orgány látkové výměny.

 

Aplikace a dávkování

  • Před použitím protřepat.
  • Podle potřeby nastříkat proti srsti 1 až 2krát denně, eventuálně vmasírovat.

 

Pokyny pro bezpečné zacházení

  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Jen k zevnímu použití, při případném požití vypláchněte ústa vodou a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
  • Zabraňte přímému kontaktu s očima a sliznicemi.
  • Nepoužívejte na podrážděnou či zraněnou pokožku.
  • Používejte biocidy bezpečně. Před použitím vždy čtěte označení a produktové informace.
  • Skladujte při teplotách nad 18°C.
  • Po použití v teráriu se postarejte o přístup čerstvého vzduchu.

Zařazení dle legislativy: „cdVet Sprej proti klíšťatům“ je biocidním přípravkem typu 19. Číslo schválení USKVBL 46/2014.

Německá registrační značka: baua Reg Nr. N-65642

 

Běžná cena: 399,00 Kč
Cena: 325,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 584 e-shop systém banan.cz