cdVet Olej ZeckEx Herbal 100 ml

cdVet Olej ZeckEx Herbal 100 ml

ID zboží: 496

Prevence před napadení vnějšími parazity, hlavně před klíšťaty.

 

 

Cena: 859,00 Kč 

Běžná cena: 999,00 Kč

Popis:

Změna pachu – Zvířata, která klíšťata přitahují, mají většinou velice silný specifický pach a například klíšťata své hostitele vyhledávají právě díky pachu těla. Olej ZeckEx Herbal nepatrně mění pach psa (kočky, koně) tak, že se postupně stane pro klíšťata a další parazity nezajímavým.

 

Výživová podpora – „cdVet Olej ZeckEx Herbal“ je čistě přírodní krmná surovina, hlavní složkou je za studena lisovaný olej z černuchy damašské, získaný z prvního šetrného lisování za studena, a přidané aromatické éterické oleje. ZeckEx Herbal výživově podporuje tělu přirozenou schopnost obrany před parazity, zvláště před klíšťaty.

 

Zvýšení ochrany – Tato vyvážená receptura je vhodná ke každodennímu podávání. Tento olej samozřejmě můžete kombinovat s ostatními cdVet biocidními přípravky jako je Odpuzovač klíšťat Zeck Ex Spot On nebo Sprej proti klíšťatům ZeckEx. Je to osvědčený postup, který zvyšuje účinnost ochrany.

 

Složení: 100% čistý olej z egyptské černuchy damašské, lisovaný za studena v kvalitě DAB (podle Německé lékařské knihy).

Doplňkové látky na kg – Senzorické doplňkové látky: olej z levandule 1 g, olej z šalvěje 1 g, olej z rozmarýnu 1 g.

 

 

Přidané látky: ŽÁDNÉ: „cdVet Olej ZeckEx Herbal“ neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složen je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímán a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Balení: Tmavá skleněná lékárenská lahvička.

 

Dávkování na jeden den

  • Psi, kočky: denně 2 až 6 kapek, podle tělesné váhy.
  • Velcí koně: 10 až 20 ml denně.
  • Pony a malí koně: 5 až 10 ml denně.

Zařazení podle legislativy: Krmná surovina.

 

Běžná cena: 999,00 Kč
Cena: 859,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 584 e-shop systém banan.cz