cdVet Vysušující křemelina 1500 g

cdVet Vysušující křemelina 1500 g

ID zboží: 498

Ostré krystalky, o které si parazité rozříznou břicho a vyschnou – využití doma (podlaha, pelíšek) pes, kočka.

 

 

Cena: 949,00 Kč 

Běžná cena: 999,00 Kč

Popis:

Dehydratuje parazity – „cdVet Vysušující křemelina“ jsou mikroskopické krystalky, o které si parazité rozříznou pokožku břicha a následně vyschnou (dehydratace). Křemelina je 100% přírodní, silně navazuje vlhkost a také trus blech nebo roztočů a optimalizuje tak hygienu zvířete a jeho okolí, má dlouhotrvající účinnost.

 

Využití a aplikace – Křemelinu využíváme v domácnostech, v okolí psa či kočky, v místech jejich pohybu (podlahy, pelíšek, auto) nebo v kotcích, stájích, voliérách. Jemně ji rozprášíme v tenké vrstvě. Musí být vždy suchá, dojde-li k navlhnutí, dózu nechte otevřenou v blízkosti topení vysušit.

 

Bezpečná pro všechny – Nemá žádné vedlejší účinky, je bezpečná pro mláďata, březí a kojící matky, stejně tak pro děti a dospělé (neobsahuje žádné zdraví škodlivé chemické látky). Křemelina je zalistovaná jako potravina a podle zákona o krmivech je schválenou surovinou. Proto se může bez obav používat i v blízkosti krmiv.

 

Složení: 100% přírodní, jemně namleté schránky křemičitých řas.

Balení: Dóza s rozprašovacími otvory nebo v případě velkého balení plastová dóza s víkem. Při správném skladování v suchu má křemelina neomezenou trvanlivost.

 

 

Způsob použití: V bytě – Prášek rozprašte v domácnosti co nejrovnoměrněji. Především na koberce, do rohů a škvír, na pelíšky. Potřebné množství záleží na charakteru materiálu, při použití by měla být vidět tenká světlá vrstva. Za dva dny důkladně vyluxujte a vyměňte vysavačový sáček.

Ve stáji – Prášek naneste pečlivě na podlahy, zdi, do rohů. Křemelina se dá využít i tak, že se smíchá s vodou a na stěnu se nanese pomocí štětce nebo nastříká pomocí tlakového rozprašovače s většími otvory. Jakmile dojde k jejímu vysušení, rozvine se účinnost.

Životní cyklus blechy trvá 3-6 týdnů, proto by se tento postup měl opakovat do úplné likvidace všech vývojových stádií blechy.

 

 

Upozornění: Nepoužívejte v blízkosti chovu roztočů, blech, či jiného hmyzu, mohlo by dojít k jejich vyhubení.

Křemelina může mírně změnit barvu některých materiálů. Proto ji před použitím vyzkoušejte na místě, které není vidět a kde případné zbarvení nebude na závadu.

 

Běžná cena: 999,00 Kč
Cena: 949,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 589 e-shop systém banan.cz