cdVet Čajovníkový šampon koncentrát 1000 ml

cdVet Čajovníkový šampon koncentrát 1000 ml

ID zboží: 505

Přirozená péče o srst, obnovuje lesk, hluboce čistí a zabraňuje tvorbě lupů, je spořivý.

Cena: 999,00 Kč 

Běžná cena: 1250,00 Kč

Popis:

Příjemná vůně – „cdVet Čajovníkový šampon koncentrát“ (Shampoo Konzentrat) je čistě přírodní s příjemnou vůní a neutrálním pH. Díky přírodním tenzidům, čajovníkovému a citrusovému oleji je vhodný pro psy, koně a jiná zvířata v zájmových chovech. Není vhodný pro kočky.

 

Spořivý koncentrát – Šampon lze pro jeho přírodní složení a obsažené olejové složky použít také pro časté koupání a přirozené ošetřování pokožky při různých situacích jako je napadení blechami – srst hluboce čistí od blešího trusu, zabraňuje tvorbě lupů a obnovuje lesk. Před použitím se ředí 1:5 s vodou.

 

Odstraňuje svědivost – Díky přírodním olejům pečuje také o velmi citlivou, podrážděnou nebo suchou pokožku, čistí do hloubky a odstraňuje substance z odpadních látek a parazitů, které způsobují svědivost. Srst je po vykoupání sametově lesklá.

 

 

Složení: Voda, Cocamidopropyl Betain, Lauryl Polyglucose a Coco Glukoside (přírodní rostlinné tenzidy), čajovníkový olej (Tea Tree), olej z citrusu grandis, hydrolyzát pšeničného proteinu, olej z jojoby, olej z citronely (Cymbopogon nardus), sorbát draselný, benzoát sodný, kyselina citronová.

 

 

Přidané látky: ŽÁDNÉ: Kosmetický veterinární přípravek „cdVet Čajovníkový šampon“ neobsahuje žádné syntetické látky >> je složen pouze z přírodních organických komponentů >> obsahuje jen šetrné složky, povolené i v přírodní kosmetice pro lidi.

 

Použití

  • Na 10 kg váhy zvířete používáme dávku cca. 4 ml šamponu. U balení 200 ml jedno stisknutí lahve, u balení 1 000 ml tvoří dávku 1,5 obsahu víčka láhve.
  • Dávku šamponu pak v připravené nádobce zředíme v poměru 1:5. Pro zředění šamponu je vhodnější destilovaná voda (neobsahuje anorganické minerální látky).
  • Šampon důkladně a rovnoměrně zapracujeme do srsti po i proti směru jejího růstu. Nevynecháme slabiny ani bříško.
  • Velmi důležité je vmasírovávat šampon 2 až 3 min. Toto je doba potřebná k působení ošetřujících účinných látek a k rozpuštění sekretu, který jinak způsobuje svědění a ekzémy.
  • Šampon opláchneme a postup opakujeme. Druhou pěnu necháme na zvířeti 5 minut a důkladně opláchneme.

Skladujte do 25 °C. Doba použitelnosti 36 měsíců.

 

Výhody

  • Přizpůsobený přirozenému pH (7) pokožky.
  • Příjemná vůně díky éterickým olejům.
  • Je velmi úsporný – ředí se 1:5.

 

Pokyny pro bezpečné zacházení

  • Zabraňte přímému kontaktu s očima!

Zařazení podle legislativy: Veterinární přípravek – Kosmetický veterinární přípravek.

Číslo schválení USKVBL 069-13/C.

 

Běžná cena: 1 250,00 Kč
Cena: 999,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 584 e-shop systém banan.cz