Anti aging liftingové sérum 30 ml

Anti aging liftingové sérum 30 ml

ID zboží: 509

Liftingové sérum – regenerace, podklad krémů a make-upu

Cena: 1399,00 Kč 

Běžná cena: 1499,00 Kč

Popis:

Do hloubky působící bio aktivní anti aging liftingové a regenerační sérum s enzymovým Regulatpro Bio (10 %) + Hyaluron 3D a Jambú redukuje vrásky, zpomaluje procesy stárnutí pleti a aktivuje omlazení.

 

• Redukce vrásek s pomocí Jambú

 

• Pramen mládí pro každý druh pleti

 

• Regenerační podklad krémů a make-upu

Složení liftingového séra

Voda, Regulatpro Bio (kaskádově fermentovaný doplněk stravy z citronů, fíků, datlí, vlašských ořechů, sójových bobů, cibule, kokosových ořechů, glycerinu (rostlinného), celeru, klíčků mungo, extraktu z aceroly (17,5 % vitamínu C) 0,7 %, artyčoků, hrášku, prosa, směsi koření, kurkumy, šafránu), voda z pomerančových květů, polyglyceryl- 10 laurát, alkohol, extrakt z plamatky zelné, kyselina hyaluronová, xanthanová guma, kyselina citrónová, benzoát sodný, sorban draselný, parfém (aroma), linalool, benzyl benzoát, kumarin, limonen, benzyl cinamát. 

 

Použití & Aplikace liftingového séra

Aplikujeme na čistý obličej ráno před denním a večer před nočním krémem. Při citlivosti aplikujeme první týden v menším množství na vlhkou pleť.

 

Přínosy obsaženého Regulatpro Bio

Buňkám dobíjí batery

Enzymový doplněk stravy Regulatpro Bio z fermentovaného ovoce, ořechů, zeleniny a bylin obsažený v pěně zvyšuje energii buněk. Dobité buňky posilují imunitu, která zlepšuje regeneraci a tím upevňuje zdraví a krásu pokožky.

Okamžitě se vstřebává

Enzymy, živiny a sekundární látky z výchozích rostlinných složek jsou kaskádovou fermentací rozštěpeny na malé části (molekuly). Takto rozštěpené se snadno vstřebávají pokožkou a jsou kožním buňkám ihned k dispozici.

Transportuje živiny

Regulatpro Bio transportuje živiny, enzymy, vitamíny a minerální látky hluboko do pokožky, kde společně regulují kožní systémy. Zejména vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselina hyaluronová se dostává přímo do cíle >> do epidermis.

 

Běžná cena: 1 499,00 Kč
Cena: 1 399,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 584 e-shop systém banan.cz