Excelentní pleťová čistící pěna 150 ml

Excelentní pleťová čistící pěna 150 ml

ID zboží: 515

Excelentní obličejová čistící pěna. Odstraňuje make-up, čistí a uvolňuje pleť

Cena: 629,00 Kč 

Běžná cena: 750,00 Kč

Popis:

Bio aktivní čistící pěna s enzymovým Regulatpro Bio (20 %) odstraňuje make-up a šetrný peelingový efekt čistí pleť do hloubky od škodlivých látek. Voda z pomerančových květů příjemně uvolňuje a zjemňuje pleť.

• Inteligentní biologická a regenerační očista pleti
• Čistí do hloubky a zbavuje pleť škodlivých látek
• Šetrně odstraňuje make-up a příjemně uvolňuje

Složení čistící pěny

Voda, Regulatpro Bio (kaskádově fermentovaný doplněk stravy z citronů, fíků, datlí, vlašských ořechů, sójových bobů, cibule, kokosových ořechů, glycerinu (rostlinného), celeru, klíčků mungo, extraktu z aceroly (17,5 % vitamínu C) 0,7 %, artyčoků, hrášku, prosa, směsi koření, kurkumy, šafránu), disodium cocoyl glutamát a sodium cocoyl glutamát**, decyl glukosid**, cocoyl prolin**, voda z květů pomerančovníku hořkého*, lauroyl laktylát sodný**, parfém**, citronellol**, limonen**, linalool**, extrakt z vanilkového lusku*. * ingredience z certifikovaného ekologického zemědělství / **vegetariánské 

 

Použití & Aplikace čistící pěny

Ráno a večer jemně vmasírujeme do vlhké pleti. Necháme chvíli působit a pak opláchneme teplou vodou.

 

Přínosy obsaženého Regulatpro Bio

Buňkám dobíjí batery

Enzymový doplněk stravy Regulatpro Bio z fermentovaného ovoce, ořechů, zeleniny a bylin obsažený v pěně zvyšuje energii buněk. Dobité buňky posilují imunitu, která zlepšuje regeneraci a tím upevňuje zdraví a krásu pokožky.

Okamžitě se vstřebává

Enzymy, živiny a sekundární látky z výchozích rostlinných složek jsou kaskádovou fermentací rozštěpeny na malé části (molekuly). Takto rozštěpené se snadno vstřebávají pokožkou a jsou kožním buňkám ihned k dispozici.

Transportuje živiny

Regulatpro Bio transportuje živiny, enzymy, vitamíny a minerální látky hluboko do pokožky, kde společně regulují kožní systémy. Zejména vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselina hyaluronová se dostává přímo do cíle >> do epidermis.

 

Běžná cena: 750,00 Kč
Cena: 629,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 584 e-shop systém banan.cz