Regulát Péče o rty 3 ml

Regulát Péče o rty 3 ml

ID zboží: 522

Enzymový regenerační krém na rty a dásně

Cena: 249,00 Kč 

Běžná cena: 263,00 Kč

Popis:

Bioaktivní regenerační krém Regulat Healthy Kiss na rty a dásně obsahuje fermentovaný enzymový Regulatpro Bio (35 %), který společně s hodnotnými oleji, zinkem, vitamínem C, brusinkami, zázvorem a bylinami pečuje o zdravé rty, dásně a ústní dutinu na buněčné úrovni.

• Pomoc při kožních potížích (rty, dásně)
• Podpůrná péče při oparech (herpes)
• Paradentóza a otlaky zubních náhrad
• Záněty, krvácení dásní, váčky, afty

Složení regeneračního krému

Kaskádově fermentovaný organický koncentrát Regulatpro Bio: (voda, citróny*, datle*, fíky*, vlašské ořechy*, sójové boby*, kokos*, cibule*, celer*, sójové klíčky*, artyčoky*, hrášek*, proso*, kurkuma*, šafrán*), poloxamer 407, glicerol**, slunečnicový olej*, lněný olej*, lničkový olej*, konopný olej*, brusinkový extrakt**, vitamín C, chlorid zinečnatý, zázvor**, extrakt z proskurníku lékařského*, extrakt z tymiánu*, extrakt z mochny*, olej z hřebíčku*, extrakt z máty peprné*, extrakt z meduňky*, extrakt z šalvěje*, extrakt z měsíčku lékařského*, extrakt z jalovce*, konopný olej*. ●  (*) přísady z kontrolovaného ekologického zemědělství ● (**) Produkty rostlinného původu.  

 

Použití & Aplikace regeneračního krému

Podle potřeby ošetřete balzámem postižená místa a promasírujte.

 

Přínosy obsaženého Regulatpro Bio

Buňkám dobíjí batery

Enzymový doplněk stravy Regulatpro Bio z fermentovaného ovoce, ořechů, zeleniny a bylin obsažený v pěně zvyšuje energii buněk. Dobité buňky posilují imunitu, která zlepšuje regeneraci a tím upevňuje zdraví a krásu pokožky.

Okamžitě se vstřebává

Enzymy, živiny a sekundární látky z výchozích rostlinných složek jsou kaskádovou fermentací rozštěpeny na malé části (molekuly). Takto rozštěpené se snadno vstřebávají pokožkou a jsou kožním buňkám ihned k dispozici.

Transportuje živiny

Regulatpro Bio transportuje živiny, enzymy, vitamíny a minerální látky hluboko do pokožky, kde společně regulují kožní systémy. Zejména vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselina hyaluronová se dostává přímo do cíle >> do epidermis.

 

Běžná cena: 263,00 Kč
Cena: 249,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 589 e-shop systém banan.cz