Pilulky Dobrý tlak

Pilulky Dobrý tlak

ID zboží: 530

Niuhuang Jiangya Wan (doplněk stravy)

Působení dle TČM:

  • Odstraňuje horkost Srdce a Jater.
  • Uklidňuje Játra.
  • Vypuzuje vítr a snižuje jaterní hyperfunkci.
  • Uklidňuje ducha.
  • Používá se při rozkvětu nahoře srdečního a jaterního ohně, což je doprovázeno zvýšením krevního tlaku.

Cena: 299,00 Kč 

Běžná cena: 349,00 Kč

Popis:

Z hlediska tradiční čínské medicíny je vysoký krevní tlak způsoben poškozením jater, oslabením Yinu a hyperaktivitou Yangu v játrech, což se projevuje nespavostí, podrážděním a palpitacemi. Proto je hlavním principem léčby hypertenze dle TČM obnovení rovnováhy mezi Yinem a Yangem v játrech. Pilulky Niuhuang Jiang Ya Wan pro snížení krevního tlaku obsahují více, než dvacet rostlinných složek. Spojené v jednom bylinném vzorci, potlačují Yang, posilují Yin, odvádí horko z těla, uklidňují játra a normalizují krevní tlak. Navíc Pilulky Niuhuang Jiangya Wan mají sedativní účinek, podporují dobrý spánek a pozitivní náladu, snižují hladinu cholesterolu v krvi.

Symptomy Bolesti hlavy, závratě, mžitky v očích, bušení srdce, zčervenání v obličeji, suchost a hořkost v ústech, nespavost nebo neklidný spánek, tinnitus, podrážděnost, neklid, vysoký krevní tlak. Jazyk je červený. Puls napjatý, častý.

Klinické indikace

  • Arteriální hypertenze (závratě, silná agitovanost, zčervenání na tváři a hořkost v ústech, neklidný spánek)
  •  Cerebrovaskulární cévní mozková příhoda (koma a trizmus, zarudnutí obličeje, dysfázie, necitlivost končetin, hemiplegie)
  •  Post alkoholové delirium

 

Opatření a zvláštní pokyny Používejte s opatrností během těhotenství. Vylučte konzumaci studených, syrových, tučných potravin během užívání Pilulek Niuhuang Jiang Ya Wan.

Kontraindikace Průjem. Anémie.

Ingredience Chuan Xiong, Bai Shao Yao (Bai Shao), Bo He, Dang Shen, Huang Qin, Yu Jin, Bing Pian, Niu Huang, Ling Yang Jiao, Jue Ming Zi, Shui Niu Jiao, Zhen Zhu, Gan Song, Feng Mi.

Forma výroby Velké medové pilulky 10 ks po 1,6 g. Každá pilulka je zabalena zvlášť do bílé umělohmotné kapsle.

Způsob podávání a dávkování Užívejte 30 minut před nebo 1 hodinu po jídle ½ – 1 pilulku 1-2x denně nebo dle doporučení praktika TČM, přípravek rozžvýkat a zapít teplou vodou.

Výrobce Beijing Tongrentang Pharmaceutical Co., Ltd, Čína.

Pozor! Všechny výrobky, které na stránkách prezentovány, jsou registrovány ve formě doplňků stravy. Formálně nepotřebují lékařský předpis a každá osoba má právo rozhodnout o jejich nákupu a používání. Správa webových stránek není zodpovědná za diagnostiku a předepisování léčby. Tyto otázky spadají do kompetence příslušných odborníků - praktiků TČM. Je třeba si uvědomit, že biologicky aktivní doplňky strávy nepůsobí stejně na každou osobu a není možné zaručit jejich 100% účinek. Navíc, v některých případech je možná individuální nesnášenlivost jejích složek.

 

Běžná cena: 349,00 Kč
Cena: 299,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 702 e-shop systém banan.cz