Pilulky Jasnost myšlení

Pilulky Jasnost myšlení

ID zboží: 531

Xiaoshuan Zaizao Wan (doplněk stravy)

Působení dle TCM:

 • Rozproudí krev a odstraňuje stagnaci,
 • Zklidňuje vnitřní vítr,
 • Uklidňuje ducha, zprůchodňuje meridiány,
 • Posiluje Qi a vyživuje krev,
 • Odstraňuje vlhkost a hlen,
 • Tonizuje a vyživuje Játra a Ledviny.

Cena: 537,00 Kč 

Běžná cena: 699,00 Kč

Popis:

Pilulky Xiaoshuan Zaizao Wan se v tradiční čínské medicíně považují za velice účinný prostředek ke zlepšení krevního oběhu a rozpuštění krevních sraženin v mozkových cévách. Tyto Pilulky byly vytvořeny podle staré receptury čínských léčitelů, doplňují energii, stimulují činnost neuronů, zabraňují další tvorbě trombů (krevních sraženin) v cévách a významně snižují riziko mrtvice. Díky působení Pilulek Xiaoshuan Zaizao Wan se jasná myšlenka rychle vrací k pacientovi, obnovují se pohyby a řeč po mrtvici, mizí bolesti hlavy a nespavost, krevní tlak se vrátí k normálu.

Symptomy Úplná ztráta schopnosti dobrovolných pohybů (paralýza) v horní a dolní končetinách na jedné straně těla, ochrnutí poloviny obličeje, poruchy řeči, zakřivení úst a paréza očí, mžitky v očích, nespavost, bolesti hlavy, kolísavý krevní tlak.

Klinické indikace

 • Mrtvice a její následky
 • Ochrnutí obličejového svalstva
 • Poruchy mozkového krevního oběhu
 • Nervové přepětí v důsledku dlouhé mentální aktivity
 • Roztržitost
 • Vaskulární dystonie

 

Opatření a zvláštní pokyny Preparát se nedoporučuje užívat dlouhodobě. Při onemocnění jater a ledvin užívat pod dohledem lékaře.

Ingredience Rou Gui, Chuan Xiong, Huang Qi, Bai Zhu, Chen Xiang, Dan Shen, Dang Gui, Fu Ling, Gui Zhi, Mai Men Dong, Niu Xi (Huai Niu Xi), Ren Shen, Shan Zha, Wu Wei Zi, Yu Jin, Ze Xie, Zhi Shi, Zhu Sha, San Qi (Tian Qi), Bing Pian, Bai Dou Kou (Dou Kou), Su He Xiang, Chi Shao Yao (Chi Shao), Wei Ling Xian, Mo Yao, Bai Fu Zi, Tian Ma, Jiang Can, Quan Xie, An Xi Xiang, Gu Sui Bu, Xue Jie, Du Zhong, Han Fang Ji (Fang Ji), Huai Hua, Mu Gua, Jin Qian Bai Hua She, Song Xiang, Feng Mi.

Forma výroby Velké medové pilulky 10 ks po 9 g. Každá pilulka je zabalena zvlášť do bílé umělohmotné kapsle. MAXI balení!

Způsob podávání a dávkování Užívejte 30 minut před nebo 1 hodinu po jídle ½ – 1 pilulku 1-2x denně nebo dle doporučení praktika TČM, přípravek rozžvýkat a zapít teplou vodou.

Výrobce Beijing Tongrentang Pharmaceutical Co., Ltd, Čína.

Pozor! Všechny výrobky, které na stránkách prezentovány, jsou registrovány ve formě doplňků stravy. Formálně nepotřebují lékařský předpis a každá osoba má právo rozhodnout o jejich nákupu a používání. Správa webových stránek není zodpovědná za diagnostiku a předepisování léčby. Tyto otázky spadají do kompetence příslušných odborníků - praktiků TČM. Je třeba si uvědomit, že biologicky aktivní doplňky strávy nepůsobí stejně na každou osobu a není možné zaručit jejich 100% účinek. Navíc, v některých případech je možná individuální nesnášenlivost jejích složek.

 

Běžná cena: 699,00 Kč
Cena: 537,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 707 e-shop systém banan.cz