Beijing Tongrentang Pharmaceutical Co., Ltd, Čína.

Beijing Tongrentang Pharmaceutical Co., Ltd, Čína.

ID zboží: 534

Renshen Jianpi Wan (doplněk stravy)

Působení dle TCM:

  • Posiluje Slezinu,
  • Tonizuje Qi,
  • Reguluje činnost Žaludku

Cena: 299,00 Kč 

Běžná cena: 399,00 Kč

Popis:

Přípravek tradiční čínské medicíny Pilulky Renshen Jianpi Wan (Pilulky s ženšenem pro posílení Sleziny) mají příznivý účinek na orgány trávicího systému a lymfatický systém. Jedinečný biokomplex, který je součástí tohoto bylinného vzorce, byl vyvinut během panování čínské dynastie Song a popsán v pojednání Shang Han Lun.

Symptomy Snížená funkce trávicích žláz, pocit těžkosti v břiše, nevolnost a zvracení, bolesti v břiše a řídká stolice, nechutenství, plynatost, slabost a chronická únava. Jazyk bledý, se slabým bílým povlakem. Puls tenký a prázdný.

Klinické indikace

  • Chronická gastritida, hepatitida
  • Chronický zánět slinivky břišní se sníženou funkcí
  • Psychosomatické poruchy příjmu potravy (anorexie nebo bulimie)
  • Střevní prolaps
  • Kolitida a syndrom dráždivého tračníku
  • Ostrý nebo chronický průjem

 

Opatření a zvláštní pokyny Nekonzumujte syrové, studené, tučné potraviny při užívání Pilulek Renshen Jianpi Wan.

Kontraindikace Nachlazení a horečka.

Ingredience Ren Shen, Bai Zhu, Fu Ling, Shan Yao, Chen Pi, Mu Xiang, Sha Ren, Huang Qi, Dang Gui, Suan Zao Ren, Yuan Zhi, Feng Mi.

Forma výroby Velké medové pilulky 10 ks po 6 g. Každá pilulka je zabalena zvlášť do bílé umělohmotné kapsle. MAXI balení!

Způsob podávání a dávkování Užívejte 30 minut před nebo 1 hodinu po jídle ½ – 1 pilulku 1-2x denně nebo dle doporučení praktika TČM, přípravek rozžvýkat a zapít teplou vodou.

Výrobce Beijing Tongrentang Pharmaceutical Co., Ltd, Čína.

Pozor! Všechny výrobky, které na stránkách prezentovány, jsou registrovány ve formě doplňků stravy. Formálně nepotřebují lékařský předpis a každá osoba má právo rozhodnout o jejich nákupu a používání. Správa webových stránek není zodpovědná za diagnostiku a předepisování léčby. Tyto otázky spadají do kompetence příslušných odborníků - praktiků TČM. Je třeba si uvědomit, že biologicky aktivní doplňky strávy nepůsobí stejně na každou osobu a není možné zaručit jejich 100% účinek. Navíc, v některých případech je možná individuální nesnášenlivost jejích složek.

 

Běžná cena: 399,00 Kč
Cena: 299,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 700 e-shop systém banan.cz