Topvet - Manuka intim gelle

Topvet - Manuka intim gelle

ID zboží: 624

Intim gel - Manuka intim gelle - Balmín košťatý 115 ml

Gellé určené pro intimní hygienu ženy. Manuka je vyjímečná v účinnosti proti bakteriím, plísním a kvasinkám. Pomáhá obnovit a udržet přizozené mikrobiální osídlení pochvy. Pomáhá při poševní mykoze a zánětech vyvolaných bakteriemi a kvasinkami. Pro dosažení širšího a komplexnějšího účinku je vedle manukypoužita rovněž Tea Tree Oil silice.

Cena: 125,00 Kč 

Běžná cena: 149,00 Kč

Popis:

Návod k použití: aplikujte na problematické oblasti vždy při večerní hygieně. Alternativně využitelný je rovněž jako lubrikant. Doporučujeme použít preventivně po návštěvě bazénů a po použití antibiotik. Přípravek je určený k ošetření pokožky zevních. pohlavních orgánů.

Indikace byliny:

* k intimnímu ošetření ženy * netoxický * bez omezení věkem * snadná a praktická aplikace * bez předpisu
Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení. Nežádoucí účinky: nejsou známy případy předávkování ani jakýchkoliv nepříznivých účinků. Při případné přecitlivělosti na Manuku, nebo některou složku přípravku je vhodné aplikovat v kombinaci se šišákem bajkalským, anebo gel nepoužívat. Ingredients (INCI): Aqua, Alcohol Denat., Polyquaternium-37, Polysorbate 80, Leptospermum Scoparium Branch/Leaf Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Linalool

Originální balení: 50 ml.

 

Běžná cena: 149,00 Kč
Cena: 125,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 584 e-shop systém banan.cz