Elite Care - Erous - sexuální vitalita pro muže

Elite Care - Erous - sexuální vitalita pro muže

ID zboží: 684

Erous je silný doplněk stravy určený výhradně pro muže.

 

Zlepšuje kvalitu sexuálního života - Zvyšuje chuť na sex a intenzivnější prožitek - Podporuje sexuální výkonnost - Posiluje energii a odolnost proti stresu - Zvyšuje hladinu testosteronu

Cena: 390,00 Kč 

Běžná cena: 490,00 Kč

Popis:

Působí preventivně proti erektivním dysfunkcím a jsou-li již přítomné, eliminuje. Monotónní sexuální zážitky, nedostatek touhy a uspokojení je problém každého muže. Objevil se přípravek, který udělá všem těmto problémům konec. Problémy s erekcí se po dosažení třicátého roku potýká každý druhý muž. Negativně se to podepisuje na kvalitě sexuálního života i na sebevědomí jedince. 

 

Erektilní disfunkci způsobuje:

Nezdravý životní styl (alkohol aj návykové látky) 

Psychické potíže (stres, neklid, úzkost) 

Diabetes 

Nervozita z nového sexuální partnera 

Antidepresiva 

Poruchy spánku

 

Použití: Přípravek je určen dospělým mužům od 18 let.

 

Dávkování: Podávají se maximálně 2 tobolky denně (ráno, odpoledne) po dobu 1 týdne. Po této saturační fázi je vhodné používat pravidelně 1 tobolku denně v odpoledních hodinách. Jednorázové užití vykazuje nižší efekt, než pravidelné užívání.

 

Složení v 1 tobolce: L-citrulin 80 mg, Tribulus Terrestris, Trigonella foenum-graecum, Withania somnifera, Arctium lappa, Rhodiola rosea, Leuzea carthamoides, Vitamin E, Pyknogenol, Ginkgo biloba, Vitamin B6, Piperin, Zinek, Selen. Obal tobolky obsahuje želatinu.

Klinicky ověřené extrakty jsou zpracované nejmodernějšími technologiemi pro zachování své maximální síly a účinnosti.

 

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Výrobce neručí za škody, vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem.

 

Skladování: Při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

 

Ověřeno odborníky

Účinek těchto látek je směrován na pohlavní ústrojí a centrální nervový systém. Jeho základem je použití adaptogenních látek, které tlumí negativní efekt stresových faktorů a celkový průběh obecného adaptačního syndromu; průběh stresu velmi významně ovlivňuje libido. Některé z látek zvýšení libida různými účinky: androgenními, zlepšení metabolismu v gonádách, zásahem do krevní cirkulace (podporou vzniku oxidu dusnatého, který má určité vasodilatační vlastnosti) a antioxidačním působením, projevujícím se zároveň na úrovni mozku a zlepšující jeho metabolismus.

U přítomných saponinů byl pozorován využitelný libido-stimulační účinek, lignany mají příznivý hemorheologický účinek a zlepšují metabolismus organismu, což zpravidla přivodí příznivý pocit (well-being). Do této oblasti zasahuje účinek některých vitaminů, projevuje se zde antioxidační a reparační účinek na epitely zárodečných tkání; k tomuto účinku přispívá zinek a selen, které jsou známy velmi příznivým účinkem na testech na prostatu. Komplex přítomných látek obsahuje složku, zvyšující vstřebatelnost a využitelnost obsahových látek rostlin a vitaminů, která působí zároveň afrodisiakálně.

 

Běžná cena: 490,00 Kč
Cena: 390,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 701 e-shop systém banan.cz