Topvet - TTO pleťová voda

Topvet - TTO pleťová voda

ID zboží: 722

Pleťová voda Tea Tree Oil 

Tea Tree Oil pleťová voda. Voda s obsahem čajového oleje je bezalkoholový, nemastný přípravek, velmi vhodný na ošetření problematické pokožky.

Cena: 99,00 Kč 

Běžná cena: 139,00 Kč

Popis:

TTO pleťovou vodu je možné použít pro každý typ pleti. Pokožku čistí a šetrně dezinfikuje. Dobře využitelná je rovněž pro muže po holení. Při pravidelném používání pleťová voda zlepšuje celkový stav pokožky. Návod k použití: vhodná je aplikace vždy večer k pravidelné očistě pleti. Při použití k tlumení problémů aplikujte několikrát denně. Po ošetření pokožky pleťovou vodou je pro dosažení maximálního účinku vhodná kombinace s TTO multiaktivním krémem.
Indikace byliny:

* k ošetření problematické pokožky

* pokožku čistí i desinfikuje

* netoxický

* bez omezení věkem

* snadná a praktická aplikace

* bez předpisu

Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nejsou známa omezení v době těhotenství, nebo při kojení. Nežádoucí účinky: nejsou známy případy předávkování ani jakýchkoliv nepříznivých účinků. Vzhledem k poměrně dlouhé době, po kterou je TTO používán, jsou již známy první případy přecitlivělosti na čajovníkovou silici. Při případné přecitlivělosti na TTO, nebo některou složku přípravku je vhodné vodu nepoužívat.

 

Běžná cena: 139,00 Kč
Cena: 99,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 621 e-shop systém banan.cz