Bachovy esence - Rescue remedy kapky 20ml

Bachovy esence - Rescue remedy kapky 20ml

ID zboží: 74

DOPLNĚK STRAVY

Krizová esence ve formě kapek, známa také jako krizové kapky, s obsahem 20ml.
Nově je tato esence bez obsahu alkoholu.

Obsah: 20ml

Cena: 385,00 Kč 

Běžná cena: 425,00 Kč

Popis:

Jedná se o jednu z neznámějších a nejpoužívanějších esencí. Není ojedinělé, že tuto esenci nosí lidé u sebe na cestách, mají ji v domácích lékárničkách nebo v zásuvce na pracovišti. Za dlouhá léta se jedinečnost této kombinace osvědčila v nejrůznějších naléhavých situacích a ve stresových okamžicích. Kombinace květů vybraných Dr.Bachem pomáhá ve vypjatých situacích, kdy se náhle ocitneme pod tíhou událostí a naprosto ztratíme kontakt se sebou samými. Může jít o úrazy, nehody, různé druhy šoku, různé druhy kolapsů, nečekanou špatnou zprávu či akutní bolest. Krizová esence je vynikající i v akutních stavech stresu, kdy se cítíme přetížení a emocionálně naprosto vypjatí (před zkouškou, pohovorem, veřejným vystoupením). Tato esence pomůže toto napětí uvolnit a odstranit.

 

V krizových situacích se užívají 4 kapky v 5ti - 10ti minutových intervalech až do zřetelného zlepšení stavu. Kapky se kapou přímo pod jazyk, je však možné je také nakapat do sklenice s vodou a po doušcích popíjet. Dle potřeby je možné kapky užívat i několik dnů, obvyklé dávkování je 4 krát denně 4 kapky. Kromě orálního použití mohou být nakapány přímo na kůži, na místo největší zátěže - na oblast spánků, za uši, na místa, kde dobře hmatáme puls, na čelo. Po namáhavém dni se mohou přidat i do koupele, obvykle 10 - 15 kapek do naplněné vany.

Před operací, zkouškami, porodem nebo jinými zátěžovými situacemi se mohou kapky preventivně užívat již tři dny předem.

Nemají žádné vedlejší účinky, jedná se o čistý přírodní produkt, mohou ho tedy bez obav používat všechny věkové kategorie. 

Kapky jsou konzervované glycerinem. Glycerin vzniká kvašením alkoholu nejvyšší kvality, je bez vůně, má hustší konzistenci a příjemně nasládlou chuť.

Užívání a dávkování

 

Běžná cena: 425,00 Kč
Cena: 385,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 584 e-shop systém banan.cz