Procyon Botanico - Horká čokoláda oříšek

Procyon Botanico - Horká čokoláda oříšek

ID zboží: 747

Horká čokoláda oříšek 100g

Naše horká čokoláda obsahuje kvalitní kakao: Kakao je obvyklé označení pro semena kakaovníku (Theobroma) a z nich vyrobený prášek.

Cena: 72,00 Kč 

Běžná cena: 99,00 Kč

Popis:

Kakao je důležitým vývozním artiklem mnoha rozvojových zemí a slouží především jako základ čokolády. Ve své přirozené (neslazené) formě má extrémně hořkou chuť. Kakaovníky rostou pouze ve velmi omezené geografické zóně, přibližně 10° na sever a na jih od rovníku – 70 % světových plantáží kakaa se nachází v západní Africe. Kvalitní kakao v rozumném množství prodlužuje život a nevede k obezitě. Tradičně je považována za afrodiziakum a povzbuzující prostředek. Obsažené flavonoidy kakaových bobů mají antioxidační účinek a chrání organizmus před účinkem volných radikálů.

 

Naše horká čokoláda je lahodný nápoj vyrobený z kakaa, mléka, syrovátky cukru a koření nebo přírodně identického aromatu. Příprava je velmi jednoduchá: doporučené množství horké čokolády smíchejte s mlékem ohřátým na požadovanou teplotu. Můžete použít i vodu, ale mléko v konečném výsledku dává lepší chuť. Mléko je důležitým zdrojem vápníku a bílkovin, kakao a syrovátka dodá vašemu organismu vitamíny.

 

Složení: cukr, sušená syrovátka, kakao, sušené mléko, koření(aroma), sůl.

 

Běžná cena: 99,00 Kč
Cena: 72,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 630 e-shop systém banan.cz