Somavedic URAN

Somavedic URAN

ID zboží: 76

Medic uran je vlajkovou lodí splečnosti Somavedic. Jedná se o univerzální model, který si poradí s harmonizací prostoru i vody prakticky kdekoliv.

Pro své univerzální vlastnosti se velice rychle stal nejprodávanějším modelem roku 2018 - 2019

 

Cena: 17000,00 Kč 

Běžná cena: 17000,00 Kč

Popis:

Eliminace vlivů: 3G, 4G, 5G, EMF GPZ, viry, bakterie, paraziti, plísně, volné radikály

Prostředí: nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční centra, školy, obchodní centra, letadla, ale i obyčejné rodinné domy, vícegenerační domy, byty ve městěch, nemovitosti v blízkosti BTS* vysílačů.

Korpus: ručně foukané křišťálové uranové** sklo (pískované)

Cetifikace: Bion (Slovinsko) IIREC (Rakousko)

*Systém základnových stanic, které distribují signál ( Televize, GSM, LTE, 3-5G ATD.) 

**Přidávané sloučeniny (oxidy) uranu do skla podléhají přísné evidenci a kontrole jak Státním úřadem pro jadernou bezpečnost ( SÚJB), tak i v rámci Mezinárodní agentůry pro atomovou energii. 

 

Přístroj Somavedic eliminuje a neutralizuje negativní civilizační vlivy elektrosmogu, geopatogenních, psychosomatických zón a spodních vod, zlepšuje metabolismus a spánek. 

Byl sestrojen po letech výzkumu a zkoušek. Certifikáty mezinárodních zkušebních institutů potvrzují jeho účinnost. Byl testován a ověřen také odborníky z oboru přírodních věd, provozovateli diagnosticko-terapeutických center, pracujících v přístroji Bicom – Regumed GmbH, Sensitiv Imago, Time Waver, Life-system, Inergetics CoRe. 

Somavedic slouží k celkové dokonalé harmonizaci těla i mysli. Je důležitý pro očistu a harmonizaci domácího, firemního i jiného prostředí, kde se vyskytují lidé. Uživatelé se shodují, že dochází k harmonizaci vztahů v rodině, ve firmách i v jakýchkoliv jiných kolektivech. Dosah přístrojů Somavedic je 30 m v poloměru, tvoří kouli okolo přístroje a jeho záření prostupuje zdmi domu, stejně jako negativní působení geopatogenních zón a elektrosmogu. 

Geopatogenní zóny se vyskytují téměř všude, vznikají zásahy do zemské vrstvy, jako jsou např. výkopové práce. Projevují se různě podle místa, intenzity a citlivosti každého z nás. Geopatogenní zóny nelze odstranit, ale lze je odrušit natolik, že živý organismus jejich škodlivý vliv nepocítí.

Na imunitní systém člověka mají GPZ výrazný negativní vliv, tím působí škodlivě na zdraví člověka. Mírnější škodlivé účinky geopatogenních zón (GPZ) se projevují jako nepohodlí na fyzické či psychické úrovni. Mezi fyzické projevy patří např. bolesti hlavy, bolesti zad, choroby páteře, trvalé revmatické potíže, ztuhlé svaly a celkové vnitřní napětí. Po psychické stránce to pak bývá často nervozita, nesoustředěnost, podrážděnost, vyčerpání či neschopnost vydržet u práce. Paleta všech možných obtíží je velmi široká. Další časté případy bývají: stálá slabost při ranním vstávání – pocit těžkopádnosti, nepokojné sny nebo nespavost – mladší děti v noci utíkají k rodičům, starší mění místo spaní, nervové choroby, těžkosti trávicího traktu, chronický katar hrdla a žaludku, srdeční choroby. Kromě energetického vyčerpání geopatogenní zóny zapříčiňují vznik i recidivy onkologických onemocnění. Zdravotní obtíže vznikají zdánlivě bezdůvodně a jejich příčiny si často nedokážeme vysvětlit.

Somavedic neutralizuje negativní působení geopatogenních zón. Tím člověka chrání a umožňuje spuštění regeneračních procesů. 

Elektrosmogu se lze v dnešní době stěží vyhnout. Elektronické přístroje, bezdrátové technologie (WiFi, mobilní telefony, navigační systémy, dálková ovládání k bránám apod.) se staly běžnou součástí našeho života. Mnohostranné využití moderní techniky není možné bez elektrického proudu. K výrobě a rozvodu elektrické energie byla vyvinuta celá řada zařízení: od elektráren, transformátorových stanic, vedení vysokého a středně vysokého napětí, napájecích kabelů až po elektroinstalaci a elektrospotřebiče v našich domech. Neustálé vystavování se elektrosmogu, působí na člověka negativně. Způsobuje mimo jiné nekvalitní spánek, ztrátu vitality, bolesti hlavy, poruchy soustředění, nejen u dětí, šelest v uších, snížení psychické i fyzické odolnosti a vyšší zátěž pro srdeční oběhovou soustavu. Světová zdravotnická organizace WHO klasifikovala vysokofrekvenční záření jako „potenciálně rakovinotvorné“.

Somavedic neutralizuje negativní škodlivé záření a tím lidem poskytuje ochranu. 

Somavedic Medic URAN vznikl spojením modelů Somavedic Medic a Somavedic Atlantic. Korpus tohoto modelu je vyroben z křišťálového skla s příměsí uranu. Tato kombinace zvýšila účinnost přístroje Somavedic při neutralizaci elektrosmogu. 

Obzvlášť se osvědčil na místech s vysokými zátěžemi, kde bylo dříve nutné použít pro neutralizaci elektrosmogu dva i více kusů modelu Somavedic Medic. Somavedic Medic URAN zároveň harmonizuje vlastnosti vody obdobně jako Somavedic Atlantik. 

Je vhodný do bytů, domů, firem, ordinací s vyšší zátěží elektrosmogu, pro biorezonanční centra, masážní a kosmetické salony, ordinace, studia a další místa, kde dochází k fyzickému kontaktu člověka s člověkem. 

 

Běžná cena: 17 000,00 Kč
Cena: 17 000,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 589 e-shop systém banan.cz