ECOSOFT - Filtrační konvice - MAXIMA SOLO 5 L MODRÁ

ECOSOFT - Filtrační konvice - MAXIMA SOLO 5 L MODRÁ

ID zboží: 769

Filtrační konvice pro každý den

Nová filtrační konvice MAXIMA je nejen elegantní dekorace jakéhokoliv kuchyňského stolu, ale zejména filtrační konvice, která vám poskytne pitnou vodou v nejvyšší možné kvalitě. Instalované filtry přinášejí optimální řešení pro čištění vaší vody z vodovodu. Zbaví vodu všech škodlivých nečistot a cizích pachů, ochrání zdraví vaší rodiny, prodlouží životnost nádobí a spotřebičů ve vaší domácnosti.

Cena: 349,00 Kč 

Běžná cena: 499,00 Kč

Popis:

 

Kvalita a design ECOSOFT

Filtrační konvice značky NAŠE VODA jsou vyráběny společností Ecosoft z těch nejkvalitnějších certifikovaných zdravotně nezávadných materiálů. Filtrační konvice Maxima jsou objemné ale přesto extrémně kompaktní filtrační konvice velmi kvalitního mechanického provedení.

Konvice Maxima si oblíbí každá hospodyňka. Snadno najdou své místo ve vaší lednici a na jídelním stole. Stanou se vaší nejoblíbenější kuchyňskou potřebou. Konvice jsou ale také ideální na jakoukoliv vaši cestu: ať už vyrážíte jen na víkendový výlet, nebo na měsíční dovolenou k moři.

 

Filtrace a filtrační výkon

Voda čištěná v konvicích Maxima vrátí vodě její přirozenou chuť, barvu a vůni. Poskytne vám nápoje bez usazenin, zápachu chlóru a šedého povlaku na hladině. Čistá voda také lépe ochrání veškeré zdraví prospěšné živiny a vitamíny ve vašem jídle. I vaše nádobí se navždy zbaví sedimentů a žlutých pruhů od vodního kamene.

 

Obsah balení

- Tělo konvice s víkem

- Vnitřní držák kazety s fiktračním mediem

- Filtrační kazeta

- Návod k použití

 

Upozornění

Před prvním použitím vylejte dvě konvice přefiltrované vody do kanalizace. Filtr je určen pouze k filtraci studené vody.

 

 

 

 

Běžná cena: 499,00 Kč
Cena: 349,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 604 e-shop systém banan.cz