DoLife Vita C 750ml

DoLife Vita C 750ml

ID zboží: 775

DuoLife Vita C

Vaše 100% přírodní ochrana na každý den

Doplněk stravy v tekuté formě obsahující složky rostlinného původu, které jsou zdrojem vitaminu C.

Pomáhá rychleji se vypořádat s nachlazením a stimuluje imunitní systém.

 

Cena: 549,00 Kč 

Běžná cena: 874,00 Kč

Popis:

Vitamín C v přirozené podobě obsahuje také rutin, bioflavonoidy, tyrosinázy nebo askorbinogen. Bez nich je účinek vitaminu C narušen. Přírodní kompletní vitamin C se velmi dobře vstřebává do organismu. Podílí se na metabolismu tyrosinu a syntézy nadledvinkových steroidů. Má také vliv na udržení správného oxidačního potenciálu v buňkách.

Čím méně je produkt zpracovaný, tím lépe, protože nepasterizovaná Vita C o hodně převyšuje Vitamin C v prášku, ale i Vitamin C v lipozomálním plášti.

Příznaky nedostatku Vitaminu C: slabost, rychlá únava, ztráta chuti k jídlu, stárnutí, sklon k tvoření modřin, krvácení z dásní, potíže s imunitou, špatné hojení ran, bolesti svalů a kloubů, anémie.

Složení Vita C: Výtažek z Aceroly - obsahuje 4500mg vitamínu C (jeden plod obsahuje takové množství vitaminu C, jako 1kg citronů), Výtažek ze šípků - obsahuje 3500mg vitamínu C a má fitoremediační vlastnosti, Výtažek z bobulí Camu Camu - nedávno objevené v mokřadech Amazonky - nový rekordman v obsahu vitamínu C - 4800mg.

Dávkování pro dospělé: 25ml - 50ml dvakrát denně. 

Dávkování pro děti: 20ml dvakrát denně

Kontraindikace: Přecitlivělost na kteroukoliv složku výrobku. Nepoužívejte v době těhotenství a kojení. Výrobek není náhradou pestré a vyvážené stravy. 

Uchovávání: Uchovávejte při pokojové teplotě, mimo dosah malých dětí. 

Objem: 750ml

Produkty DuoLife neobsahují žádné konzervační látky ani geneticky upravené potraviny. Po otevření uchovávat v chladničce a spotřebovat do 30ti dnů. Před každým použitím protřepat. Nepít přímo z lahve.  

 

 

Běžná cena: 874,00 Kč
Cena: 549,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 699 e-shop systém banan.cz