DuoLife Collagen 750ml

DuoLife Collagen 750ml

ID zboží: 776

DuoLife Collagen

100% přírodní, kompletní, tekutý kolagen. Doplněk stravy v tekuté formě. 

Kolagen je nejdůležitější bílkovinou v lidském organismu a hlavní složkou pojivové tkáně. Kolagenová vlákna jsou základními stavebními kameny kůže, šlach, kostí, kloubů, nehtů, oční rohovky, lymfy a cév.

Cena: 990,00 Kč 

Běžná cena: 999,00 Kč

Popis:

Produktivní buňky s věkem ztrácejí svou schopnost produkovat a obnovovat kolagenová vlákna. Zároveň vystavování pokožky vysokým nebo naopak příliš nízkým teplotám, nadměrná fyzická zátěž anebo UV záření ničí naše kolagenová vlákna, a proto pokožka u lidí intenzivně se opalujících stárne rychleji, je vrásčitá a ztrácí pružnost.

Nedostatek kolagenu v organismu způsobuje mimo jiné pokles očních víček a tváří, podbradek, hluboké brázdy na čele, mimické vrásky, lámání nehtů, slabé vlasy bez lesku, suchou a podrážděnou pokožku, nepříjemné bolesti kloubů a páteře.

Co můžeme očekávat od používání kolagenu v tekuté formě?

Zpomalení procesu stárnutí, efekt přirozeného liftingu a napnutí, omlazení obličeje, snížení viditelnosti vrásek, snížení viditelnosti strií a celulitidy, celkovou regeneraci a revitalizaci pokožky, výživu vlasů, regulaci menstruačního cyklu, pomoc při snížení tělesné hmotnosti. Kolagen váže vodu v pokožce (kyselina hyaluronová váže 250krát více vody, než sama váží).

Složení: mořský kolagen, kyselina hyaluronová, acerola, chondroitin, glukasomin, bambus, kopřiva, přeslička, mango

Forma Oligo - pro vnější i vnitřní použití

Dávkování: 25ml - 50ml denně před jídlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepoužívejte v době těhotenství a kojení. 

Objem: 750ml

Chránit před přímým slunečním zářením. Obsahuje synergicky spojené a posilující účinky kolagenu.

Produkty DuoLife neobsahují žádné konzervační látky ani geneticky upravené potraviny. Po otevření uchovávat v chladničce a spotřebovat do 30ti dnů. Před každým použitím protřepat. Nepít přímo z lahve.  

 

 

Běžná cena: 999,00 Kč
Cena: 990,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 672 e-shop systém banan.cz