DuoLife Chlorofil 750ml

DuoLife Chlorofil 750ml

ID zboží: 777

DuoLife Chlorofil

"Zelená krev" - dávka energie na každý den přímo z přírody. Doplněk stravy. 

Tekutý chlorofil je založen na vývoji nositelů Nobelovy ceny Richarda Willsthattera a Hanse Fishera.  

Cena: 874,00 Kč 

Běžná cena: 874,00 Kč

Popis:

Četné studie prokázaly, že zelené barvivo podporuje boj proti rakovině, brání nežádoucím změnám v DNA, inaktivuje mnoho karcinogenů a mutagenů. Podporuje léčbu anémie a hemofilie, zvyšuje hladinu červených krvinek a je zdrojem železa. Posiluje stěny cév, přičemž výsledným efektem je zmenšení křečových žil. Zabraňuje množení mikrobů a plísní, posiluje imunitní systém. Váže a odstraňuje z těla těžké kovy a plasty.

Prostřednictvím interakce podobné probiotikům podporuje regeneraci organismu, vystaveného dlouhodobému stresu (dlouhodobé užívání antibiotik apod.). Čistí játra, napomáhá odstranit zápach z úst a těla. Jeho použití jako ústní vody urychleně zklidňuje zánětlivé stavy, poranění a léčbu mnoha onemocnění dásní. U cukrovky pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi

Napomáhá upravovat menstruační cyklus, funkci štítné žlázy, která je odpovědná za hormonální rovnováhu organismu. Rozjasňuje pleť a urychluje regeneraci pokožky vystavené UV záření.

Účinky: odkyselení, čištění a okysličení organismu - díky vazbě na kyslík má antibakteriální účinek, boj s mikroorganismy, obnova střevní mikroflóry, účinná regenerace - téměř všech vnitřních orgánů.

Vedlejší účinky: Na počátku užívání se na pokožce může vyskytnout exém - pozitivní reakce svědčící o začátku čištění organismu. Je proto nutné zvýšit množství pitné vody, čímž se proces vymizení urychlí.

Složení: olej máty peprné - antiseptický prostředek, účinně čistí organismus, ničí mikroorganismy ohrožující imunitní systém, upravuje kyselost organismu. Ječmen - dokonalý zdroj rozpustné vlákniny, silný antioxidant, který díky vitamínům a minerálním přísadám reguluje acidobazickou rovnováhu v organismu. Vojtěška - obsahuje až 3x více proteinu, než sója, posiluje organismus, regeneruje a čistí, je zdrojem přírodních fitoestrogenů. Chlorela - nejbohatší doposud známý zdroj chlorofilu, velmi bohatá na aminokyseliny, vitamíny a minerální látky, jejichž koncentrace je výrazně vyšší, než u suchozemských rostlin. Chlorela patří do skupiny nazývané "Super Foods", účinně pomáhá zbavit se organismu toxinů, těžkých kovů a chemikálií.

Dávkování: 2krát denně po 10ml. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepoužívejte v době těhotenství a kojení. 

Objem: 750ml  

Produkty DuoLife neobsahují žádné konzervační látky ani geneticky upravené potraviny. Po otevření uchovávat v chladničce a spotřebovat do 30ti dnů. Před každým použitím protřepat. Nepít přímo z lahve.  

 

 

Běžná cena: 874,00 Kč
Cena: 874,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 699 e-shop systém banan.cz