DuoLife Aloe Vera 750ml

DuoLife Aloe Vera 750ml

ID zboží: 778

DuoLife Aloes

Rostlina známá a používaná již více než tisíce let. Doplněk stravy. 

Urychluje regeneraci buněk a imunitní membrány střeva. Zbavuje tělo alergií, reguluje hladinu krevního tlaku, urychluje hojení ran, uvolňuje a regeneruje pokožku, je tedy vhodná jako první pomoc při popáleninách. Stimuluje imunitní systém, čistí organismus od toxinů. Utěsňuje střeva a regeneruje epitel, podporuje likvidaci zánětu v žaludku a pálení žáhy.

Cena: 874,00 Kč 

Běžná cena: 874,00 Kč

Popis:

Díky zásaditému pH obnovuje acidobazickou rovnováhu. Zlepšuje vstřebávání vitamínů a minerálních složek. Reguluje hladinu žluči v organismu. Chrání a podporuje kolonie laktobacilů v tlustém střevě a tím přispívá správnému složení střevní mikroflóry. Brání rozvoji patogenů ve střevě, čímž chrání organismus proti infekcím. Působí protialergicky a protizánětlivě. Spolu s Vita C přispívá ke správnému zabudování kolagenu do organismu.

Složení: dřeň z aloe 47,2%, 100% šťáva z aloe 47,2%, nektarový med 5,1%, oregano 0,4%, kyselina citronová 0,1%, aloin 0,1mg/kg.

Včechny ingredience jsou z ekologických a organických farem.

Dávkování: 1x denně 50ml nebo 2x denně 25ml před jídlem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepoužívejte v době těhotenství a kojení. 

Objem: 750ml

Produkty DuoLife neobsahují žádné konzervační látky ani geneticky upravené potraviny. Po otevření uchovávat v chladničce a spotřebovat do 30ti dnů. Před každým použitím protřepat. Nepít přímo z lahve.  

 

Běžná cena: 874,00 Kč
Cena: 874,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 666 e-shop systém banan.cz