Procyon Botanico - Šumivá koupelová koule skořice 50g

Procyon Botanico - Šumivá koupelová koule skořice 50g

ID zboží: 826

Šumivá koupelová koule skořice 50g - balení 12ks

Výrazné derivační účinky- tj podporuje prokrvení pokožky a tím zmírňuje bolest a podporuje hojení. Pozor má silné alergizující účinky. Používejte velmi opatrně a obezřetně. Pokud nejste na skořici alergičtí , je to výborný prostředek pro urychlení hojeno a odstranění bolestí nejen pokožky ale třeba i svalů.

 

Koupelová přísada pro relaxaci.

Cena: 409,00 Kč 

Běžná cena: 479,00 Kč

Popis:

Použití:vložte do připravené lázně, alespoň 40l vody ve vaně o požadované teplotě. Koupelová koule prošumí připravovanou koupel, tím ji provzdušní a uvolní do koupele aroma éterického oleje a parfém a příjemně koupel provoní. Obsažený olivový olej olej zůstává na hladině a po vystoupení z koupele ulpívá na pokožce. Po osušení a setření zbylého oleje je pokožka jemná a vláčná. Ideálně ošetří pokožku přímo po vystoupení z koupele. Obsažená přírodní kyselina citrónová působí mírně dezinfekčně, což je velice příznmivé u zánětlivých onemocnění kůže- např: na nohou(plísně, mikrobiální ekzémy a podobně) Další účinek má obsažený éterický olej nebo extrakt podle druhu a charakteru.

 

Složení: natrium hydrogen carbonicum, olea europea, citric acid, eteric oil(nebo parfum), dry herbs(bylinky), CI index(značí použité potravinářské barvivo)

 

Běžná cena: 479,00 Kč
Cena: 409,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 630 e-shop systém banan.cz