HAPPY BE - be happy 60 kapslí

HAPPY BE - be happy 60 kapslí

ID zboží: 834

Happy Be - doplněk stravy pro lepší zvládání stresu a psychickou kondici, bez utlumujícího účinku

Zcela nový doplněk stravy HAPPY BE se skládá z čistě přírodních látek, respektive z jejich extraktů, které byly připraveny vhodnými postupy, aby účinnost v nich obsažených aktivních látek byla co nejvyšší. Kapsle jsou svým unikátním složením vhodnou volbou při prevenci nervového vyčerpání, depresí a únavy, zklidňuje mysl, stimuluje paměť, celkově podporuje správnou funkci nervové soustavy

 

Cena: 499,00 Kč 

Běžná cena: 799,00 Kč

Popis:

Doplněk výživy na přírodní bázi pro psychickou pohodu, zvládání náročných situací, bez utlumujícího účinku. Unikátní botanická receptura pro:

- PSYCHICKÉ UVOLNĚNÍ

- LEPŠÍ ZVLÁDÁNÍ NÁROČNÝCH SITUACÍ

- OPTIMÁLNÍ FUNKCE MOZKU

 

Složení 2 kapslí a účinky: extrakty:

Gingko Biloba L. (Jinan dvoulaločný - list) 200mg

Gotu Kola (Pupeční Asijský/Bráhmi – celá rostlina) 350mg

Sporýš lékařský 200mg (Verbena officinalis L – listy a květy)

Mučenka pletní (Passiflora Incarnata - květ) 50mg

 

 

Ginkgo Biloba je známá pro své účinky na podporu normální činnosti mozku, zlepšení paměti, kognitivní funkce, pro duševní rovnováhu, podporuje mikrocirkulaci krevního systému a periferní oběhový systém (oči, uši).

Extrakty z listů Ginkgo biloby byly již od pradávna důležitou součástí čínské medicíny. Obsahují velké množství polyfenolických látek, které jsou vysoce ceněny především díky své antioxidační aktivitě. Polyfenolické látky pozitivně působí na konzumenta tím, že zachycují a odstraňují reaktivní formy kyslíku, které v organismu vznikají oxidativním stresem. Mezi farmakologicky nejdůležitější zástupce polyfenolických látek v listech Ginko biloby patří ginkgolidy A, B, C, J a bilobalid ze skupiny terpenoidů a kvercetin, kaempferol a isorhamnetin ze skupiny flavonoidů.

Ginkgo Biloba je hojně používá zejména pro podporu normální činnosti mozku, pro zlepšení paměti, pro duševní rovnováhu. Dále podporuje mikrocirkulaci krevního systému a podporuje periférní oběhový systém (oči, sluch)

 

Gotu Kola je další bylinou tradiční čínské medicíny. V Asii se konzumuje čerstvá jako druh listové zeleniny. 

Gotu kola se vyznačuje vysokým obsahem terpenoidů, flavonoidů, karotenoidů, vitaminů B a C a spoustou užitečných minerálů. Přínosy extraktů pupečníku asijského jsou přirozená obranyschopnost (imunitní systém), neuroprotekční účinky: normální činnost cévní soustavy, duševní zdravní, kognitivní funkce, podporuje paměť, napomáhá trávení, osvěžení těla. Napomáhá získat duševní a fyzickou kondici

 

Sporýš lékařský je třetí přírodní látkou obsaženou v kapslích HAPPY BE. Roste v podnebí mírného až subtropického pásu. Díky jedinečnému složení polyfenolických látek, zejména polyfenolů a flavonoidů se sporýš lékařský používá při bolestech hlavy a při žaludečních potížích a pro psychické uvolnění.

Sporýš lékařský: Povolená zdravotní tvrzení dle EU č. 432/2020 Normální funkce dýchacího systému. Normální funkce žlučníku. Normální funkce střevního traktu. Antioxidant. Normální stav kloubů. (Před) menstruační & menopauzální komfort. Přirozená obranyschopnost – odolnost. Normální stav pokožky  

Čtvrtou bylinou kapslí Happy Be je mučenka plotní, ze které si už před více jak dvěma tisíci lety vařili jihoameričtí indiáni zklidňující odvary. Mučenka plotní je zdrojem nejen řady významných flavonoidů, ale také indolových alkaloidů, které mají sedativní účinky. Do kapslí HAPPY BE je přidáváno jen takové množství, aby koncentrace aktivní látky byla dostatečně účinná, avšak nevykazovala utlumující účinky na konzumenta.

 

Doporučené dávkování: 1-2 kapsle denně před jídlem, zapít dostatečným množstvím tekutin

Povolená zdravotní tvrzení dle nařízení komise EU č. 432/2020 (ze dne 16.5.2012), platná od 14.12.2012

Upozornění: není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Konzultujte se svým lékařem, pokud užíváte léky. Není náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené dávkování.

 

Uskladnění: uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte obal těsně uzavřený.

 

Obsah: 60 kapslí

Hmotnost obalu: 48mg ± 5% Exp.: 08/2021 Lot: 01200819-1

Notifikováno MZ ČR

 

Běžná cena: 799,00 Kč
Cena: 499,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 621 e-shop systém banan.cz