SPALTO - 3 x balení - SPALOVAČ TUKŮ 60 TABLET

SPALTO - 3 x balení - SPALOVAČ TUKŮ 60 TABLET

ID zboží: 84

SPALTO - SPALOVAČ TUKŮ  3 x 60 TABLET

SPALTO - produkt se silným složením pro formování postavy a silný spalovač tuků.

Cena: 999,00 Kč 

Běžná cena: 0,00 Kč

Popis:

SPALTO - je určeno ke stimulaci metabolismu a k podpoře snižování tělesné hmotnosti.

Vlastnosti:

SPALTO obsahuje 5 termogenních látek, které podporují spalování tuků i v klidovém režimu. Kombinace chilli papriček (kapsaicin), synefrinu, zázvoru, zeleného čaje a L - karnitinu zpomaluje a brání ukládání tuků (trygliceridů). 

SPALTO zrychluje odbourávání tuků z tukových buněk (lipolýzu), nutí organismus využívat tuky jako přednostní zdroj energie a hlavně zvyšuje bazální metabolický výdej, který je genetický dán a nedá se lehce ovlivnit. Tím dochází k rychlému úbytku tukových zásob v těle.

SPALTO je výborný partner pro redukci váhy a tělesného tuků.

Složení:

1 balení obsahuje 60 tabletek, dávkování 2tbl. denně

L - Carnitin tartrát 75 mg
Zázvor kořen mletý 300 mg
Zelený čaj extrakt 170 mg
Chilli papričky mleté 100 mg
Synefrin 3 mg

Pozitivní účinky

- podporuje hubnutí a kontroluje tělesnou hmotnost
- zrychluje klidový (bazální metabolismus)
- pomáhá odbourávat tělesný tuk
- zvyšuje spalování kalorií
- snižuje chuť k jídlu
- zamezuje růstu tukových buněk
- přispívá k tělesné a duševní pohodě
- urychluje peristaltiku (pohyb střev)  ZRYCHLUJE TRÁVENÍ


Doporučené dávkování:
2 tablety denně, zapít dostatečným množstvím tekutin. Užívejte po jedné tabletě. Pokud cvičíte, užijte 1 - 1,5 tabletky 1h před cvičením

Délka užívání:

3 týdny - 1 týden pauza, po dobu 3 měsíců.
Po 3 měsících 1 měsíc pauza.

Obsah aktivních látek:

Zázvor kořen 300 mg
Zázvor =  tajemství asijské štíhlosti. Pomáhá při nevolnosti, podporuje látkovou výměnu a přispívá ke zvýšené spotřebě energie. Příznivě působí na funkci trávicího systému, přispívá k uvolňování energie a ke zvýšení vitality. Zázvor  -  přírodní spalovač tuků

Zelený čaj 170 mg 
Metabolizuje tuky, zahřívá organismus. Uživání extraktu ze zeleného čaje během cvičení zvyšuje účinnost spalování tuků. Příznivě ovlivňuje hladinu LDL cholesterolu v krvi, stimuluje spalování tuků a energetický výdej organismu. Omezuje chuť na sladké pokrmy a pocit hladu, pozitivně působí při snižování a udržování tělesné hmotnosti, příznivě ovlivňuje index tělesné hmotnosti (BMI). Povzbuzuje inzulínovou funkci, optimalizuje hladinu cukru v krvi. Přispívá k dobrému psychickému i fyzickému stavu. 

Chilli papričky 100 mg
Chilli je 100% přírodní spalovač tuků s thermogenním účinkem, který snižuje ukládání tukových zásob. Obsahuje účinnou látku kapsaicin. Kapsaicin ve formě extraktu nedráždí ústní a trávicí trakt. Zrychluje metabolismus. Studie dokazují úbytek tukových zásob během užívání látky kapsaicin.
Kapsaicin pozitivně působí na nervový systém, navozuje dobrou náladu.

Synefrin 3 mg
Pomáhá udržovat tukové tkáně v normálních mezích a podporuje kontrolu tělesné hmotnosti. Posiluje trávení a štěpení tuků, stimuluje metabolismus tuků a cukrů. Přispívá k optimální relaxaci, k udržování psychické i fyzické pohody. Podporuje výdej energie.

L - carnitin tartrát 75 mg

L-carnitin podporuje hubnutí a dosáhnete s ním lepších výsledků při cvičení. Díky L-carnitinu dochází nejen k rychlejšímu spalování, ale zároveň se rychleji regenerují svaly po výkonu.


Obsah: 60 tablet (měsíční redukční kúra)

Upozornění

Není vhodný pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy.
Uchovávejte mimo dosah dětí, v suchém a chladném prostředí. 
Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Před použitím konzultujte s lékařem pokud užíváte volně prodejné léky a léky na recept nebo trpíte nějakým onemocněním.

Notifikováno Ministerstvem zdravotnicví ČR 

Účinné složení: 

Zelený čaj - extrakt 10% EGCG 50% Polyphenoly

Zelený čaj  pomáhá snižovat hmotnost tím, že omezuje vstřebávání tuků.Příznivě ovlivňuje hladinu LDL cholesterolu v krvi, stimuluje spalování tuků a energetický výdej organismu. Omezuje chuť na sladké pokrmy a pocit hladu, pozitivně působí při snižování a udržování tělesné hmotnosti, příznivě ovlivňuje index tělesné hmotnosti (BMI). Povzbuzuje inzulínovou funkci, optimalizuje hladinu cukru v krvi. Přispívá k dobrému psychickému i fyzickému stavu.

Synefrin 3 mg

Synefrin je středně silný stimulant, který funguje podobně jako kofein. Navyšuje množství využitelné energie, potlačuje chuť k jídlu a zrychluje bazální metabolismus. Zvýšená termogeneze pomáhá spálit více tuku, v klidovém stavu i při pohybu.

Zázvor - kořen 300 mg

Zázvor =  tajemství asijské štíhlosti. Pomáhá při nevolnosti, podporuje látkovou výměnu a přispívá ke zvýšené spotřebě energie. Příznivě působí na funkci trávicího systému, přispívá k uvolňování energie a ke zvýšení vitality.

Chilli - kapsaicin 100 mg

Chilli je 100% přírodní spalovač tuků s thermogenními účinky. Obsahuje účinnou látku kapsaicin, která pomáhá k zrychlení klidového metabolismu.  Kapsaicin pozitivně působí na nervový systém, navozuje dobrou náladu.

L - carnitin 75 tartrát mg

L-carnitin tartrát podporuje hubnutí a dosáhnete s ním lepších výsledků při cvičení. Díky L-carnitinu dochází nejen k rychlejšímu spalování, ale zároveň se rychleji regenerují svaly po výkonu. L-carnitin fyziologicky působí na mastné kyseliny s dlouhými molekulami. Přesunuje je do buněčných mitochondrií. V mitochondriích se uvolňuje jejich energie. To se týká především buněk kosterního a srdečního svalstva. Zde se aktivují mitochondriální enzymy, které štěpí tuky.
Tuky se štěpí, ale zároveň hladina svalového glykogenu je zachovaná. Nevyčerpávají se energické zásoby, a proto vzniká menší únava.

SPALTO JE DOPLNĚK STRAVY - DODRŽUJTE PŘEDEPSANÉ  DÁVKOVÁNÍ UVEDENÉ NA OBALU VÝROBKU.

Výrobce:

 

Cena: 999,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 652 e-shop systém banan.cz