3D ŠTÍTEK – MOBILNÍ TELEFON – JUNIOR

3D ŠTÍTEK – MOBILNÍ TELEFON – JUNIOR

ID zboží: 867

CHRAŇTE SVÉ NEJBLIŽŠÍ. Energetický štítek snižuje negativní vliv radiace mobilního telefonu až o 70% – harmonizuje molekulární strukturu vody v mozku a těle, která byla strukturálně rozbita elektromagnetickým vyzařováním mobilního telefonu.

Cena: 999,00 Kč 

Běžná cena: 1490,00 Kč

Popis:

ŠTÍTEK JE STEJNĚ JAKO i9 LÁHEV PRODUKTEM TECHNOLOGIE POZNIK.

Energetický štítek POZNIK pro mobilní telefon získal zlatou cenu na největší americké přehlídce vynálezů – INPEX v Pitsburgu (USA) a bronzovou cenu na mezinárodní výstavě v Ženevě ve Švýcarsku.

Energetický štítek nemá žádný vliv na technickou funkci mobilního telefonu a nepodléhá opotřebení. Energetický štítek musí být umístěn na přední nebo zadní straně mobilního telefonu.

TECHNOLOGIE POZNIK byly oceněny více než 90 mezinárodními oceněními za svůj inovativní přístup v oblasti zdravý životního pocitu pohody přidáním harmonie a rovnováhy do kvality života (více informací najdete na www.poznik.com).

Speciální informace, které jsou vtištěny do energetického štítku mobilního telefonu pomocí certifikované hydronic technologie a kombinací čísel, podporují korekci molekulární struktury vody “rozbité” zářením v těle.

Energetický štítek mobilního telefonu zajišťuje, že voda v těle se vrátí zpět do podoby, kterou měla předtím, než byla ovlivněna zářením z mobilních telefonů a dalších stále silnějších a častějších neionizujících záření.

Energitický 3D štítek je samolepicí kódovaná nálepka, kterou přiložíme k zadní části telefonu.

Štítek nemá žádný vliv na technický provoz mobilního telefonu .

Záření mobilního telefonu mění vodu v těle; nejen distribuci molekul vody, ale i jejich tvar. Taková voda již neumožňuje správnou funkci buněk. Tělo se snaží napravit vodu pro svou potřebu, což vyžaduje velkou energii, která by mohla být využita pro další důležité úkoly, jako je přizpůsobení se životnímu prostředí a samoléčení. Energetický štítek mobilního telefonu pomáhá vodě regenerovat rychleji a s menší energií.

Zvýšené bio-pole (aura) dokazuje, že Energetický štítek mobilního telefonu skutečně funguje. Cytogenetické Allium testy prokázaly, že také snižuje genotoxicitu vody.

Energetický štítek mobilního telefonu nepodléhá opotřebení. Blízkost televizního přijímače nebo počítače neovlivňuje jeho ochranné účinky. Totéž platí i pro záření ze skenerů a rentgenových  systémů. Jeho kódy však mohou být narušeny silným elektromagnetickým zářením nebo bleskem.

Štítek musí být umístěn na přední nebo zadní straně mobilního telefonu.

Jak používat štítek:

  • Vyčistěte požadované místo přiloženým ubrouskem a nechte jej zcela vyschnout.
  • Opatrně odlepte štítek; nejlépe pomocí pinzety.
  • Štítek naneste na čistý a suchý povrch tak, aby kód XX-YY byl v dolní části štítku.
  • Štítek čistěte pouze vodou.

 

Běžná cena: 1 490,00 Kč
Cena: 999,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 589 e-shop systém banan.cz