3D ŠTÍTEK – HARMONIZACE PROSTORU

3D ŠTÍTEK – HARMONIZACE PROSTORU

ID zboží: 871

CHRAŇTE SEBE I SVÉ NEJBLIŽŠÍ.

3D ENERGETICKÉ ŠTÍTKY společnosti Poznik Technologies obnovují přirozené vlastnosti a vibrace vody, a tím ovlivňují pohodu lidí, zvířat a rostlin.

Štítek pro zlepšení nálady, duševní klid, svalovou relaxaci, celkovou pohodu a klid. Posiluje ochranu před elektromagnetickým znečištěním způsobeným různými elektronickými přístroji a zařízeními. Může být použit v domácnosti nebo kanceláři. 

Cena: 1989,00 Kč 

Běžná cena: 2490,00 Kč

Popis:

ŠTÍTEK JE STEJNĚ JAKO i9 LÁHEV PRODUKTEM TECHNOLOGIE POZNIK.

3D energetický štítek – HARMONIZACE PROSTORU

3D energetické štítky fungují jako nosič informací a kódů, které přeměňují chemické a fyzikální atributy vody a vzduchu v okolí a tím ovlivňují pohodu lidí, zvířat a rostlin. Naše nálada je díky štítku vylepšena, jsme méně unaveni a snižujeme negativní účinky elektrického znečištění různými přístroji (WiFi, sítě mobilních operátorů, apod.). 3D energetický štítek by měl být umístěn na okno obytných místností, kanceláří, pracovišť a kdekoli chceme ovlivňovat aktivní procesy.

Štítek musí být umístěn na vnitřní straně okna.

TECHNOLOGIE POZNIK byly oceněny více než 90 mezinárodními oceněními za svůj inovativní přístup v oblasti zdravý životního pocitu pohody přidáním harmonie a rovnováhy do kvality života (více informací najdete na www.poznik.com).

Jak používat štítek:

  • Vyčistěte požadované místo přiloženým ubrouskem a nechte jej zcela vyschnout.
  • Opatrně odlepte štítek; nejlépe pomocí pinzety.
  • Štítek naneste na čistý a suchý povrch tak, aby kód XX-YY byl v dolní části štítku.
  • Štítek čistěte pouze vodou.

 

Běžná cena: 2 490,00 Kč
Cena: 1 989,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 584 e-shop systém banan.cz