OSOBNÍ ENERGETICKÁ KARTA

OSOBNÍ ENERGETICKÁ KARTA

ID zboží: 872

TOP produkt technologie POZNIK za speciální zaváděcí cenu.

Na základě dlouholetého výzkumu, poznání a zpětné vazby vyrobil tým Viliho POZNIKA kartu, která podporuje životní procesy a pomáhá zvládat životní situace.

Jelikož jsme vysoce strukturované bytosti, občas se stane, že dostupné možnosti nemohou poskytnout dostatečnou podporu; především jsme jen vzácně schopni zvolit nejlepší řešení.

Obzvlášť ve složitých situacích je důležité být schopen jednat s čistou myslí a plně soustředěni.

Pro tyto případy byla vytvořena Informovaná Karta Poznik s obrovským množtvím informací a impulsů pro naši podporu.

Cena: 2990,00 Kč 

Běžná cena: 3490,00 Kč

Popis:

Osobní ENERGETICKÁ KARTA – podporuje životní procesy a pomáhá zvládat životní situace

Charakteristickou vlastností karty je, že její funkčnost je obsažena v procesech úměrně, např. v případě nedostatku energie pomáhá urychlit procesy a v dalších případech pomáhá informace k vyrovnanosti a našemu sklidnění.

Náš pocit pohody a schopnosti odpovídat je silně závislá na rovnováze – harmonii procesů v těle a vlivů, které přijímáme z okolí nebo ve všech formách odezvy okolí na naše aktivity.

V blízkosti této karty získávají komplexní procesy podporu pro dosažení rovnováhy a obnovení vitálních procesů.

Karta je nosičem různých forem číselných kódů, které jsou tvořeny různými barvami a tvary. Prostřednictvím speciálního procesu je každá karta naplněna minimálně 300.000 informacemi z různých oblastí spojených s lidskými bytostmi, historií, starověkými znalostmi a moderním pojetím.

Informace obsahuje pozitivní zkušenosti z mnoha oblastí a řídí procesy, které jsou prospěšné pro jednotlivce a společnost. Shrnuto, karta obsahuje specifický soubor informací, který zajišťuje, že přírodní zákony a procesy pracují ve prospěch svobodné vůle a správných rozhodnutí.

TECHNOLOGIE POZNIK byly oceněny více než 90 mezinárodními oceněními za svůj inovativní přístup v oblasti zdravý životního pocitu pohody přidáním harmonie a rovnováhy do kvality života (více informací najdete na www.poznik.com).

 

Jak používat Osobní ENERGETICKOU KARTU:

Jako vše v naší části Vesmíru, TP karta má svou silnější a slabší stranu. Karta je označena ukazatelem, která strana karty poskytuje 50%ní potenciál a která 100%ní potenciál (každý z nás je jedinečný a každému vyhovuje jiná intenzita pozitivní vibrace).

Když kartu používáte poprvé, její kontakt s tělem by měl být na 50%ní sílu (zadní strana karty); cítíte-li se poté dobře, můžete kartu otočit a využívat její 100%ní potenciál.

Karta funguje, jakmile se přiloží a tělo, používáme ji uvnitř našeho biopole. Na základě speciálních zkoumání a měření Technologií Poznik, doporučujeme používat kartu s cílem ovlivnit procesy a pocit pohody držením karty na chvíli v levé ruce nebo jejím umístěním na levou část Vašeho těla. Tím získá levá polovina těla informaci, zatímco pravá tyto vlastnosti nemá.

Život s kartou je příjemnější, protože každý může mít užitek z dodatečné pomoci a podpory jak při vykonávání běžných úkolů, tak v situacích, kdy má nedostatek energie a vysokou úrveň stresu.

Rozhodnutí pro koupi Informované Karty Poznik je dobrým rozhodnutím a výhodou pro ty, kdo věří v její schopnosti.

(další instrukce pro optimální využití Osobní energetické karty obdržíte se zakoupenou kartou)

 

Běžná cena: 3 490,00 Kč
Cena: 2 990,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 584 e-shop systém banan.cz