P. Jentschura MiraVera® pleťová voda 45 ml

P. Jentschura MiraVera® pleťová voda 45 ml

ID zboží: 918

Osvěžující a regenerační pleťová voda s čistým kyslíkem a 21 éterickými oleji. Osvěžuje, vitalizuje, vypíná pleť a prokrvuje pokožku. Bez silikonů, minerálních olejů, parabenů a bez PEG.

Cena: 519,00 Kč 

Běžná cena: 520,00 Kč

Popis:

Vnější použití MiraVery osvěžuje, vitalizuje, vypíná pleť a prokrvuje pokožku, což vede ke zdravému a omlazeného vzhledu. Navíc podporuje mikrocirkulaci krve a povzbuzuje celý metabolismus pokožky. MiraVera pomáhá při čištění a regeneraci pokožky. MiraVeru můžete použít po každém vyčištění pokožky a dle libosti ji můžete na pokožku nanést. Kyslík v produktu MiraVera revitalizuje.

MiraVera je vhodná ke každodennímu nastříkání, naklepání nebo vmasírování do vlhké pokožky nebo i na suchou pokožku po kartáčování zasucha, po ošetření těla nebo jiných kosmetických úkonech.

Další použití:

Holení a epilace

Celulitida a ochablá pojivová tkáň

Nečistoty pleti

Tvorba jizev

Stařecké skvrny

Drsná pokožka na rukou a nohou

Bradavice

MiraVera by se neměla: Nanášet před sluněním nebo před návštěvou solárního studia, stříkat do očí, na části oděvů, do vlasů nebo na obočí, neboť by mohly vyblednout, plošně nastříkávat na citlivou nebo podrážděnou pokožku obličeje, nýbrž používat MiraVeru lokálně pomocí vatového tamponu v rámci stávajících zásaditých aplikací jako osvěžující pleťovou vodu, pěstící koncentrát, přídavek ke koupeli nohou nebo jako závěrečnou péči.

 

Běžná cena: 520,00 Kč
Cena: 519,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 589 e-shop systém banan.cz