P. Jentschura MeineBase zásadito-minerální koupelová sůl 1 500 g

P. Jentschura MeineBase zásadito-minerální koupelová sůl 1 500 g

ID zboží: 926

Koupelová sůl na odkyselení s pH 8,5 pro péči o pokožku.
Pro koupele celého těla, koupele chodidel, zásadité zábaly.
Vhodná také k péči o dětskou pokožku, suchou pokožku, ekzém, atopický ekzém.

Cena: 849,00 Kč 

Běžná cena: 935,00 Kč

Popis:

Zásaditá tělová péče s MeineBase s optimální hodnotou pH koupelové vody pH 8,5 je osvědčená při mnohostranných zásaditých použitích:

 

celotělové koupele a koupele chodidel

osvěžující solný peeling a masáže

zábaly

ústní a nosní výplachy

péče o zuby

inhalace

sauna a parní lázně

punčochy a návleky

dětská péče

a mnoho dalšího!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výhody MeineBase 

 

přírodní vyčištění

příjemné samopromaštění pokožky

mnohostranné využití

pokožka je hebká a vláčná

vhodná pro jemnou, citlivou a problematickou pleť

vhodná pro miminka a malé děti

bez konzervačních látek

bez barviv a aromatických látek

 

 

 

 

 

 

 

 

Dávkování MeineBase

 

75 g = 1 – 2 celotělové koupele nebo 10 koupelí chodidel

750 g = 15 celotělových koupelí nebo 100 koupelí chodidel

 

1500 g = 30 celotělových koupelí nebo 200 koupelí chodidel

 

2750 g = 55 celotělových koupelí nebo 366 koupelí chodidel

 

Použití:

 

Doporučujeme teplotu vody cca 36-37°C. Doba koupání by měla být nejméně 30 minut, ideální je délka 45-60 minut. Na koupel celého těla potřebujeme 3 polévkové lžíce soli, na sedací koupel je třeba 1 vrchovatá lžíce. Na koupele chodidel, obklady a výplachy je vždy třeba 1 vrchovatá čajová lžička koupelové soli. Do dětské vaničky použijeme 1 čajovou lžičku. Po koupeli se nemusíme oplachovat.

 

Složení:

hydrogenuhličitan sodný, mořská sůl, uhličitan sodný, přírodní minerály, achát, karneol, citrín, chrysopras, chalcedon, safír, horský křišťál a onyx

 

Zásaditá péče v těhotenství

 

Zásaditá péče o tělo se zásaditou koupelovou solí MeineBase® má znamenitý účinek. Díky ní se v těhotenství odkyselí nejen pleť, nýbrž i celý organismus. Kromě toho se díky odkyselení odebere kyselá živná půda mykózám, které se mohou vyskytnout. Mnoho žen, které během těhotenství pravidelně praktikovaly zásadité koupele, nás informovalo o tom, že byly při porodu ušetřeny bolestivého nastřižení nebo natržení hráze.

 

Další velmi efektivní možností odstranění škodlivin je nošení zásaditých punčoch a návleků navlhčených v roztoku se zásaditou solí MeineBase® při všech aktivitách a zvláště při potížích se zadržováním vody, které se v těhotenství často vyskytuje.

 

Zásadité odvádění škodlivin probíhá na principu vyrovnání koncentrace, kdy se organismus těhotné ženy prostřednictvím pokožky a sliznic, jako vylučovacích orgánů, zbavuje kyselin a škodlivin.

 

Přirozená péče o miminko a dítě je zásaditá

 

Miminka přicházejí na svět s nádhernou sametově měkkou a voňavou pokožkou, která si přirozeně zaslouží zvláštní péči. Dětská pokožka je mnohem tenčí a citlivější než pokožka dospělého člověka, a proto o ni musíme obzvlášť jemně pečovat.

 

Přirozená péče o miminko

 

Nejlepší péče o miminko je taková, která se orientuje na to, co novorozené dítě zná z matčina těla a co se naučilo milovat. Devět měsíců vyrůstá miminko v zásadité plodové vodě matky. Přesně na to se orientuje zásaditá péče o tělo s hodnotou pH od 8 – 8,5.

 

Zásadito-minerální koupelová sůl MeineBase® se vyznačuje nejen zásaditou hodnotou pH, nýbrž i speciální kombinací minerálních látek a cenným obohacením o osm jemně mletých drahých kamenů. Neobsahuje žádná barviva, vonné ani konzervační látky a má certifikát BDIH.

 

Tato zásaditá péče o miminko je nejen přirozená, ale také obzvlášť jemná a dobře snášená citlivou dětskou pokožkou. Tak se bude Vaše miminko od počátku cítit ve své kůži dobře a bezpečně.

 

Na dětskou vaničku pro 20 l vody potřebujete jednu vrchovatou kávovou lžičku MeineBase® a Vaše miminko nebo malé dítě se už zase bude koupat jako v matčině bříšku. Zásaditými koupelemi zabráníte odmaštění citlivé pokožky miminka.

 

MeineBase pro miminka

 

• zásadité koupele jako pomoc při usínání

 

• zásaditá péče o obličej

 

• zásaditá péče pro oblast zadečku

 

• zásaditá péče při poranění kůže

 

• zásadité zábaly, např. při horečce, kožních problémech, pupíncích

 

Na rozdíl od tradičních pěnových koupelí zásaditá voda stimuluje pokožku, aby se sama promastila, tak jak to dělala po devět měsíců v plodové vodě. Poté není nutné natírat miminko krémem. Večer poslouží tato zásaditá koupel jako pomocník při usínání dítěte, k uvolnění a uklidnění před spaním.

 

Rovněž každodenní péče o obličej a oblasti zadečku by měla být zásaditá. K tomu rozpustíte špetku soli MeineBase® v hrnečku vody. Tento roztok můžete používat pro každodenní péči o miminko.

 

Zásadité koupele je nejlépe provádět minimálně půl hodiny nebo déle. Ale i kratší koupele mají pozitivní vliv. Občas dětskou pokožku jemně kartáčujte měkkým kartáčkem na obličej, a tím dítě zároveň dostane svoji příjemnou dávku pohlazení.

 

Běžná cena: 935,00 Kč
Cena: 849,00 Kč
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 716 e-shop systém banan.cz